Muavin Olmak İstiyorum

Türkiye'nin yolları günden günde gelişmektedir.Kara yolları için yapılan yatırımlar,duble yollar ile daha da hız kazandı.Kara yollarının gelişmesi,otobüs firmalarının da büyümesine sebep oldu.Bu büyümeyle birlikte,şehirler arasıotobüs firmalarının şoför ve muavin ihtiyacı daha da artmış durumda.Eğer muavin olmak istiyorsanız,şimdi tam sırası!

Aranan Özellikler Nelerdir?

• Muavinler hep göz önünde oldukları için görselliğe çok dikkat etmeliler.Bu yüzden giyimleri çok dikkat etmelidirler.Bakımlı ve de güzel giyimli olmalıdırlar.
  • Yolcular ile sürekli iletişim halinde olacakları için,iletişim kabiliyetleri yüksek olmalıdırlar.Ayrıca anons yapacakları için de diksiyonları yeterli derecede olmalıdır.
  • Yolcuları memnun etmek için,sürekli güler yüzlü ve tatlı dilli olunmalıdır.
  • En az lise mezunu olmak tercih edilme sebebidir.
Maaşı Ne Kadardır?
Maaşlar sefer sayınıza ve gittiğiniz şehir uzaklığına göre değişmektedir.6 saatlik bir yolculuk için gidiş dönüş ücreti ortalama 50 T'dir.Yolculuğun uzunluğuna göre bu ücret 100-160 TL'ye kadar çıkabilmektedir. Unutmayın sadece hafta sonları muavinlik yapabilirsiniz.Özellikler cuma günleri muavin ihityacı maksimum seviyeye çıkmaktadır.Bu iş sizin için hem para kazanmak,hem de yeni şehirleri gezmek için güzel bir fırsat olabilir.Daha ayrıntılı bilgi için lütfen iletişime geçiniz..

M

Mithat seçmen

Ziyaretci
17 Yaşındayım. Bu işe çok hevesliyim uyku problemim yok 05317713556. Bana ulasirsaniz sevinirim

• Etiketler
    muavin maaşları muavinlik işi arıyorum muavinlik mesleği
  • Üst Alt