• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

MS4004 Sakın Oynamayın Pişman oLursunuz.

Okunuyor :
MS4004 Sakın Oynamayın Pişman oLursunuz.

katliyzums

Acemi
Üye
Nedir ms4004 ? Ogame sisteminde bir oyun. Ama grafik olarak eski ogame'i andırıyor. Ancak belli başlı bazı şeyler eklenmiş. Örneğin adanızdaki maden miktarı sınırlı ve maden çıkması için 4-5 gününüzü ayırmalısınız ve çıkan maden sizi idare edebilcek düzeyde değil. Yeni koloni almalısınız yani puan düşmesi kaçınılmaz.

+Aynı bug'dan dolayı 3 kez yüklü miktarda madeninizi kaybetseniz bile kesinlikle geri ödeme yok.

+Forumda laf ediyorlar mail atın diyorlar , maillere cevap keyfi veriyorlar.Vercekleri tutarsa en erken 2 gün.

+Herhangi bir bug'dan dolayı gemileri giden arkadaşa tamam incelicez dediler. 1 ay geçti, geri dönüş hala olmadı.

+En yüksek gemiyi basmak kolayken bir sürü basan insanlar olduktan sonra basması zorlaştırıldı ve gemiler geri alınmadı. Adam 4 gemi basabilcekken 15 tane bastı sonra sistem zorlaştı. Şikayet edince verilen cevap şu; biz size basmayın mı dedik.

+Son 3 aydır 1 hafta sonra yapacaz dedikleri önemli güncelleme sayısı 6.. Sürekli problem çıktı denerek 1'i bile yapılmadı. Sadece 1 tanesi deneme sürüşünde 1 haftadır

+Bir adminin forumda dediği şu; Bir çoğunuzu banlamıyorsak aptallığımızdan değil ; adil davranmaya çalışıp kanıt olmadan uygulamadığımızdan. Banlamak ? madem kanıtın yok bir şey görmedin,niye banlıyorsun ? yaptığım illegal bir şey olsa gam yemicem.

Bu arada oyunda yaklaşk 30 etkin oynayan kişi var ,bize bu muamele varken oyun büyüyünce ne olur bilemiyorum.Başta bu kafa da insanlar varken oyunu bırakan sayısı artıyor, büyüyebilceğinden de kuşkuluyum.

+Oyuna kayıt olurken 3 farklı ırk var,hiç birinin bir özelliği yok (hepsi aynı). Hatta ne ek özellik eklicekleri hakkında fikirleri de olduğu sanmıyorum ,çünkü forumda bizlere sormuşlardı.Eğer onlara bi özellik ekliceklerse 5ay sürer sanırım 1 hafta 1 hafta..

Bu mesajı niye yazıyorum ? gecemi gündüzümü bu oyuna verdim sırf bu oyun için uykusuzluk çektim,derste bile oynadım,arkadaşlarımın yanındayken bile oyunla ilgilendim.( 4 Ay Boyunca ) .. Yaptıkları mualeme budur hepinize kolay gelsin.
 
Üst Alt