• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Modern Erkeklerin Olmazsa Olmazları

  • Konbuyu başlatan Venhar
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 0
  • Görüntüleme 4K

Okunuyor :
Modern Erkeklerin Olmazsa Olmazları

Venhar

1. Hikaye yarışma birincisi, 2. Avatar yarışma bir
Üye
Her erkeğin dolabında olması gereken bazı kostümler vardır. Bunlar hiçbir zaman değişmezler. Stil sahibi olan ve olmak isteyen erkekler muhakkak dolaplarında katıldıkları davet partilere göre giyinir ve farklarını bulundukları ortamda yansıtırlar.

İş hayatında da en çalıştığınız kurumun şartlarına uymak zorunda olduğundan takım elbise veya ajans çalışanları için kanvas pantolon ve gömlekler erkeklerin dolaplarında olmazsa olmazdır. Sonuçta herkes takım elbise giyer veya pantolonla gelir ama 2010 yılına girdiğimiz günlerde hiçbir 25-50 yaş arası stil sahibi erkek 90'lardan kalma bol kesim 3 düğmeli takım elbise giymeyi istemez veya üzerine tam anlamıyla oturmamış sizi yansıtmayan bir pantolon taşımayı istemez.

Unutmayın dış görünüş önemlidir insanlar sizi tanımadan önce sizle ilgili ilk düşüncelerini dış görüntünüz oluşturur. Bunun için her ortamda şık gözükmek zorundasınız.

SMOKİN

En azından dolabınızda bir adet smokin kesim takımınız olmak zorunda. Düğün ve özel davetlere katıldığınızda lokasyonun ve davetin ağırlığını taşımak için mutlaka geceye smokinle katılmalısınız.

TAKIM ELBİSE

İş hayatınızda ve davetlerde oldukça kullanmanız gereken bir kostüm de takım elbisedir. Kim ne derse desin iyi kesilmiş ve üzerinize tam oturan takım elbisenin yerinin başka hiçbir kostüm yerini tutamaz. Dolabınızda farklı farklı takım elbiseler bulundurmak zorundasınız. Bunları farklı manşetli veya manşetsiz gömlek ve mendillerle zenginleştirebilirsiniz.

KANVAS ŞIKLIĞI

Erkeğe oldukça spor bir şıklık veren kanvas pantolonlar hem işte hem de sosyal hayatınızda aktivitelerde rahatlıkla giyebilirsiniz. Üzerine uyumlu şık dar kesim bir gömlek ve yine fit kesim bir kazakla oldukça spor bir şıklık sağlayabilirsiniz. Bazı gecelerde ise üzerinize giyeceğiniz spor bir ceketle muhteşem bir uyum yakalama şansına sahipsiniz...

GÖMLEK

Hem takım elbise hem de spor giyimde erkeğin şıklığını en rahat göstermesinin aracı gömlektir.
gecekahvesi.org
 
Üst Alt