• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Modem Hız artirici programlar

• Konbuyu başlatan tekniker
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 11
  • Görüntüleme 26K

Okunuyor :
Modem Hız artirici programlar

tekniker

Amatör
Üye
Browserinizin ayarlarını otomatik olarak optimize ediyor.LAN, ISDN, Cable, DSL, T1 bağlantı protokolleriniz destekleyen program

downloads

DSL Speed 2.11 (1.27 MB)

DSL Speed, bir ADSL hızlandırma programı. Programın çalışabilmesi için "Normal Optimize" ekranında ki "Process" düğmesine tıklamanız gerekiyor

downloads

tekniker

Amatör
Üye
Robust Internet Speed Booster 3.0

Modeminizin hızını % 500 'lere kadar arttırabilen bu ücretsiz yazılım ile internette sörf hızınız oldukça artıyor. Tamamen ücretsiz olan bu yazılım bütün Browserlerle çalışıyor. Browserinizin ayarlarını otomatik olarak optimize ederek size çok fazla bir iş bırakmıyor

downloads

Cerrah

Tecrübeli
Üye
Bu tür programları kullanmanızı tavsiye etmiyorum.Bilgisayarınızda çeşitli sorunlara sebep olma ihtimalleri çok yüksek...İleride karşılaşabileceğiniz sorunlar büyükte olabilir küçükte fakat büyük bir sorunla karşılaştığınızda pc'nizi çöpe atmanızda gerekebilir...

Bu tür programlar ile uğraşmayınız.Bilginize...

yucell

Acemi
Üye
bu tip programlar sistem ayarlarıyla oynar ve belki o an değil ama ilerde ciddi sorunlar olusmasına yol açabilir

hem madem program %500 e kadar hızlqandırıo neti neden bedava ? bana kalırsa kullanmayın böyle seyleri

gokhan0618

Acemi
Üye
Ya arkadaşım bunu peki türk telekom bilmiyor mu???Bunlar boş işler...Olan bir net baglantısını kesinlikle hızlandıramazsın.Bu nasıl oluyor size söyleyim.Sizin internet sayfalarınızı açarken çözünürlük oranlarını ve byte oranlarını düşürüyor ve böylece daha çabuk açılmış gibi işlem yapmasını saglıyor.Ama kesinlikle hiçbir program yada bir cihaz olan net baglantısını hızlandıramaz...bEN BİR TEKNİK SERVİSCİ OLARAK BUNU YALANLIYORUM VE İSTEYEN HERKESE BUNU İSPATLARIM...KOLAY BİR ÖNERİM VAR SİZE...BU PROGRAMI KURUN VE DAHA SONRA ADSL NİN TEST BÖLÜNÜNE GİRİN HIZINIZI TEST EDİN.EN UFAK BİR DEĞİŞİKLİK OLMADIGINI GÖRECEKSİNİZ.
AYRICA BU PROGRAM BİLGİSAYARIN KAFASINI KARIŞTIRAN BİR PORGRAMDIR.BİLGİSAYAR İNTERNET SAYFASINI MAX ÇÖZÜNÜRLÜKTE GÖSTERMEYE ÇALIŞIYOR FAKAT BU PROGRAM ONU MİN SEVİYEDE GÖSTERİYOR.BUNDAN DOLAYI EKRAN KARTINI ANAKARTINIZ VE CHİPSETİNİZ ZARAR GÖREBİLİR.KULLANMAYIN

Üst Alt