• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Mini etekli liseli olur mu?

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Sinem Kobal ve Mehmet Aslan'ın başrollerini paylaştığı "Ayakta Kal" adlı gençlik filminde yer alan lise öğrencilerinin formaları tartışma başlattı.

İstanbul'da Baltalimanı Lisesi'nde gerçekleştirilen çekimlerde kız öğrencilerin iç çamaşırlarını gösterecek kısalıktaki etekleri ve erkek öğrenciler arasındaki sopalı ve bıçaklı kavgalar, filmle ilgili eğitmenleri de tedirgin etti. İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Ata Özer, devlet okullarının, eğitim kurumlarının yönetmeliklerinin belli olduğunu, filmlerdeki bu tür görüntülerin uydurma ve abartılı olduğunu söyledi. Özer "Filmle ilgileneceğim. Bir CD'sini edinip hemen izleyeceğim. Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik'i de bilgilendireceğim. Okullarda disiplin kuralları bellidir. Formaların standartları bellidir. Ayrıca okulların kapı önlerinde çete savaşları asla olmamaktadır. Son iki yıl içinde emniyet müdürlüğüyle birlikte yürütülen çalışmalarla bu tür çatışmalar yüzde 80 oranında azalmıştır. Artık okullarda huzur hâkimdir" dedi.

Son düzenleme:

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Niye bende mini etekliydimm...:freakedout:
Tabi bunlarınki kadar abartılı değildi ama ..etek dediğin ya ayak bileğine kadar uzun olur yada dizden yukarı...:freakedout:

RABİA

Bağımlı
Üye
Liseli öğrencileri geçelim, bir bayan neden mini etek giyer?

simqe

Kıdemli
Üye
Niye bende mini etekliydimm...:freakedout:
Tabi bunlarınki kadar abartılı değildi ama ..etek dediğin ya ayak bileğine kadar uzun olur yada dizden yukarı...:freakedout:
Katılıyorum sana..ama abartmamak kaydıyla..
iç çamaşırını gösterecek derecede mini etek olmaz,hiç giymesin o halde..
lise öğrencisinede hiç yakışmaz,dediğin gibi doğangüneş dizin biraz üzerinde olmalı etek..

Nihavend

Amatör
Üye
lise öğrencisinede hiç yakışmaz
Mini etek bir liselinin üzerinde durduğu kadar kimsede güzel durmaz da bende merak ediyorum neden mini etek giyer kadınlar?Onu da geçtim,yazın şöyle dışarı çıkıp,düşman misali milletin ayaklarına baktığımda,bir tane çorapsız erkek göremem ama kadınların hemen hepsi çorapsız.Niye acaba?

spartaküs

Tecrübeli
Üye
Ben bu yazıya katılıyorum... Kız öğrencilerin çoğu ''süper'' mini etek giyiyor ve erkekleri ise taşlı sopalı kavgalar ediyorlar. Ajanslarda da sık sık rastlaşıyoruz zaten butür kötü haberlere...

Yani habere konu olan bir abartı yok bence.

İğrenç berbat bir durum.

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Mini etek bir liselinin üzerinde durduğu kadar kimsede güzel durmaz da bende merak ediyorum neden mini etek giyer kadınlar?Onu da geçtim,yazın şöyle dışarı çıkıp,düşman misali milletin ayaklarına baktığımda,bir tane çorapsız erkek göremem ama kadınların hemen hepsi çorapsız.Niye acaba?

Mini etek bir liselinin üzerinde durduğu kadar kimsede güzel durmaz
Yani siz mini etekli lise öğencilerini kesiyorsunuz süreklii öylemii??:shocked:

simqe

Kıdemli
Üye
mini etek evet yakışır ama abartmamak kaydıyla,lise öğrencisine yakışmaz derken iç çamaşırının görünmesini kasdettim :))

Nihavend

Amatör
Üye
Yani siz mini etekli lise öğencilerini kesiyorsunuz süreklii öylemii??:shocked:
Bunun adına kesme demeyelim biz.Kısacık eteklerle sokaklarda boy gösteren birine sadece ben değil,erkekler değil,kadınlar da dönüp dönüp bakıyorlar:)

mini etek evet yakışır ama abartmamak kaydıyla,lise öğrencisine yakışmaz derken iç çamaşırının görünmesini kasdettim :))
Kastınıza katılıyorum:)

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Liseli öğrencileri geçelim, bir bayan neden mini etek giyer?
Bayan değilim ama ben cevap versem:)
Farkedilmek için ( Ben burdayım bakın bana demek için :))

Biz erkeklerde Kırmayız bayanları Güzele bakmak sevaptır deriz ,bakarız tabi:prv:

simqe

Kıdemli
Üye

Biz erkeklerde Kırmayız bayanları bakarız tabi:prv:
çok saçma..nasıl böyle bir izlenim oluşturdunuz?
ben etek giymiyorum ne minisi ne maksisi ama..
her kadın bana baksınlar diye mini etek giyinmiyor,
yakıştığı için,şık durduğu için giyiniyor:))

Nihavend

Amatör
Üye

Biz erkeklerde Kırmayız bayanları Güzele bakmak sevaptır deriz ,bakarız tabi:prv:
İçine düşecekmiş gibi bakarsanız veya çeşitli söylemlerle:icon_idea::) bakarsanız sevabı görürsünüz derim:)

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye

Amaç sadece sevaba girmek yani başka art niyet yokk...:freakedout:

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
İçine düşecekmiş gibi bakarsanız veya çeşitli söylemlerle:icon_idea::) bakarsanız sevabı görürsünüz derim:)
İçine düşecek kadar buyuk olanlara bakmayız canım:)

NOT: Herkezden özür diliyorum..... espiri olarak kabul edin .

Nihavend

Amatör
Üye
Bir de bu mini etek giyen kadınların en sinir olduğum hareketleri,ikide bir eteklerini aşağı doğru çekiştirmeleri.Kardeşim zaten bir karış bez parçası,zaten giymeye cesaretin var,rahat ol madem öyle:)

D€NiZ

Kıdemli
Üye
Erkeklerin ne kadar çok günahı var ki böyle ha bire sevaba girmeyi düşünüyorlar:):)

Nihavend

Amatör
Üye
O zaman bakanlar bir utansın,baktıranlar bin utansın diyelim,anlaştık mı:)

Üst Alt