Mini etek yasaklandı ...

Venhar

1. Hikaye yarışma birincisi, 2. Avatar yarışma bir
Evet söylemiyorum.

Acaba bayanlar neden mini etek giyme ihtiyacı duyarlar merak etmiyorum değil yani.

Rahatlıkmı güzellikmi:) bir anlam veremedim.İtalyanlar'da anlamsız bulduklarından yasaklamış olmalı.

Bence , kendileri bile çözememişlerdir . Neden giyindiklerini :freakedout:

yasaklarla bir yere varılamaz doğru olan özgür yaşantı herkese her fikre her şeye yani ... demokrasi demokrasi ömür geçiyor ...

ARIZA

Uzaklaştırıldı
Inanci geregi kapananlara, sürekli isaret parmaklari ile Avruyi gösterip ;

Sizi gericiler siziii, bakin bir avrupa gibi cagda$ olamiyorsunuz...! diyenlere simdi kapalilar ayni seyi desin bence... : ))

Avrupanin göbeginde cagdaslik mini etek ve dekolte nin yasagiyla basliyor...
Sizi mini etekli gerici yobazlar siziiii ; ))

$aka bir yanada, merak ediyorum bir genc yada orta yasli hanimefendi , mini etek te neden ISRAR eder...?

Rahat desek olmadigini giyenlerden görüyoruz, sürekli frikik vermemek icin olaganüstü bir gayret sarfediyor,her yere yürüyemiyor,oturamiyor, otursa oturmadan evvel yarim saat düsünüyor pozisyonunu, nasil otursamda rezil olmasam diye...
Isteyen istedigini elbette giyer ,ben buna takilan biri degilim ama gercekten bu mini etekte Israrci olanlari anlamiyorum, dertleri bacaklarini tehsir etmekse ayni kisalikta bir sürü $ortlar var onlarlada ayni tehsir yapilabilecegi gibi bence cokta rahat hareket yapma imkani olur...
neden illa mini etek...?

Haber başka bir forumdan alınmış ve alınan forumun bu haberi nereden aldığı belli değil. Her gün gazeteleri okuyan bir insan olarak soruyorum, bu haber hangi gazeteden ?

Göl var bizim burada çok sazan oluyor yaz aylarında. :)

Ben henüz böyle bir yasak koymadım!

Üst Alt