• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Milli Eğitim Bakanlığına nasıl dilekçe yazarım?

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
MEB Şikayet Dilekçesi Nasıl Yazılır?,Milli Eğitim Bakanlığına nasıl dilekçe yazarım?, Milli Eğitim Müdürlüğüne Dilekçe Nasıl Yazılır?

Eğitim öğretim sisteminde görmüş olduğunuz aksakların giderilmesi adına Milli Eğitim yetkililerine dilekçe yaz sistemi ile başvurabilir ve sorunların ortadan kalkmasını sağlayabilirsiniz.Milli eğitim bakanlığına yazacağınız dilekçeler içerisinde kaba tabir kullanmamaya özen gösteriniz. Karşı tarafı rencide edecek tarzda yazmış olduğunuz şikayetlerden dolayı hakkınızda hakaret davası açılabilir. MEB şikayet dilekçesini yazarken sadece ve anlaşılır bir üsluba yer veriniz.

U

Uzun

Ziyaretci
Orta okul mezunuyum diplomami kaybettim iki defa açık öğretime gittim bitiremedim sizden ricam diplomamim aslını yollasaniz bide açık öğretimi düz liseden bitirmek istiyorum soru Cevap kitapçığı varmı.?adres:Cumhuriyet Mah Kazım Karabekir Cad No 31/1 Küçükçekmece istanbul ahmet postacı cep 05359542858