• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Microsoft Uzaktan Kumandalı Klavye ve Media Center

Okunuyor :
Microsoft Uzaktan Kumandalı Klavye ve Media Center

esrabaca

Acemi
Uzaklaştırıldı
"Her günü bir fırsata çevirdik!" | Microsoft Uzaktan Kumandalı Klavye ve Media Center sadece 59,90 TL!
Microsoft Uzaktan Kumandalı Klavye ve Media Center ' ın fiyatı 59.90 TL
Canlı televizyon, radyo, TV kaydı, DVD, resim, MSN, müzik keyfi… Hepsinin kontrolü bir arada! Çok fonksiyonlu kelimesinin hakkını veren Microsoft Media Center keşfedilmek için sizi bekliyor!

Bay X

Kıdemli
Üye
Selam ya yeniyim kılavyeyi satın almak istiyorum amabaşara madım nap mam lazım söler misiniz
Klavyeyi bu fiyattan satın alma şansınız kalmadı ürünü satan site hergün farklı bir ürüne indirim uygulayan stratejiye sahipler dolayısıyla kampanyada geçerli olan fiyat sona erdi..

Ayrıca klavyeyi satın almak istiyorsunuz bu ürünün satıldığı herhangi bir siteye üye olup kredi kartınızla satın alma opsiyonunu gerçekleştirebilirsiniz buradan size yardım edebileceğim teferruatlar bu kadar son olarak ürünü alacağınız sitelerde kredi kartı kullanılacağından güvenlik dolayısıyla 3D Secure lisansına sahip sitelerden alışveriş yapmanızı öneririz..

Üst Alt