• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Microsoft Security Essentials Türkçe

Okunuyor :
Microsoft Security Essentials Türkçe

aekayhan

Acemi
Üye
Microsoft'un bedava antivirüsü Security Essentials güncellendi ve artık Türkçe: İndirin; deneyin!

Microsoft'un anti-virüs/anti-spyware çözümü Microsoft Security Essentials güncellendi ve artık resmi olarak Türkçe desteği veriyor.

Program, Windows 7'nin piyasaya sürülüşünden bu tüm orijinal Windows kullanıcılarına ücretsiz olarak sunuluyordu; lakin Türkçe desteği verilmediği için normal şartlar altında MSE'nin web sitesine Türkiye'den ulaşılamıyordu. Elbette istendiğinde farklı platformlardan İngilizce olarak indirmek mümkündü.

Microsoft artık Security Essentials güvenlik çözümünü Türkçe dilinde, buradan size sunuyoruz. Programa has Türkiye sitesi de faaliyete geçmiş durumda. Ama bir güzel haberimiz daha var: MSE sürüm güncellemesine de tâbi tutuldu. Şimdiye kadar piyasada dolaşan en son sürümü 1.0.1611 idi. Aşağıda bağlantısını verdiğimiz Türkçe sürümlerin derleme numarası ise 1.0.1959. İki sürüm arasında görsel bir fark bulunmuyor; muhtemelen kaput altında performans ve istikrar iyileştirmeleri yapıldı. Henüz resmi bir sürüm notu olmadığı için kesin bir şey söylemek mümkün değil.

indirmek için tıklayın
 

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Microsoft Security Essentials 2

Microsoft, Security Essentials'ın yeni ve çok daha güçlü bir sürümünü resmi olarak indirilmeye sundu.

MS'in bedava antivirüsü Security Essentials'ın son sürümü hazır. Buradan İndirin, deneyin!
 

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Security Essentials ile güvende kalın

Microsoft Security Essentials
Windows 7'de firewall, Windows Defender ile spyware koruması, Internet Explorer 8'e entegre güvenlik özellikleri gibi güvenlik önemleri var ancak bir eksik mevcut. Bu da tahmin edebileceğiniz gibi bir anti-virüs yazılımı. Microsoft Security Essentials, bu açığı kapatıyor.

Program virüs, casus yazılım ve diğer tehditlere karşı gerçek zamanlı bir koruma sağlıyor. Arka planda oldukça sessiz çalışan program, ancak bir sorunla karşılaştığınız zaman görünür hale geliyor.

Microsoft Security Essentials'ı indirin!
 
Üst Alt