• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Michael Jackson

Okunuyor :
Michael Jackson

karafetva

Tecrübeli
Üye
Popun Kralı tüm zamanların en çok satanı (Dünyada 100 milyon muydu neydi) İngiliz kraliçesinden madalya almış, esmer, dans figürlerini charlie chaplinden esinlendiğini söylediği müthiş insan.

alem-i gavuride kimsenin İslamdan bahsedemediği, İslama inananların bile İslama düşman gibi davranmak zorunda kaldığı ortamlarda MüslümaN olmuş ve peşinden eşcinsellik iftiralarından, hakkında alaylı bilgisayar oyunu kuyrgulanmasına kadar her tip dalavereye muhattap olmuş mücahitsi eşsiz değer.

Janett Jackson isimli aile bireyinin ve hatta daha fazla aile bireyinin de müzikle iştigal ettiği zaat.

Türkiyemizde nemelem insanların nasıl mevki sahibi olduğunu anlayamadığımız ismi Dİyanet olan ama bazı tiplerinden dolayı dinle irtibat kurulamayan teşkilatın, bu zaat hakkında "Michael Jackson da özenti icabı beyaz görünebilmek için makyaj yapıyordu" diye cuma hutbesi hazırladığı ama aslında siyahi olan vücudunda çıkan beyaz lekeleri önce makyajla siyaha boyatarak sahneye çıkan ama bu lekelerin tüm vücudunu kaplamasıyla artık kalan siyah kısmın beyaza boyanması yöntemini doğurduğu, aslen de ezilen siyahilere ve tüm insanlığa sahip çıkan enfes insan.

They don't really care about us!(aslında bizi umursamıyorlar) isimli kendisinin tehdit edildiğini ima eden ve yılmayacağını söyleyen şarkısıyla insanlığa tekrar sahip çıkan ve "demokrasi için" "amerika için" "huzurumuz için" tipindeki gavur krallarının halkını gütmek için yumurtladığı sözlerin aslına dair fikir vermiş kişi.

Ölmeden önceki konserinde bir Arap şeyhiyle ortak kampanya başlatan tamamen anti mason tarzıyla herkesi etkileyen ve bir konserinde eliyle stop! işareti yaparak korna sesi çalan ve artık yeter mesajı veren kişi.

Her insanın içindeki sessiz çığlığın feryat eder hali.

Allah rahmet eylesin. Ölümü için doktorunun yargılandığı ve yanlış tedavi uyguladığının kesinleştiği gerekçesiyle mahkum edildiği ve de aslında çok farklı mecraların ölümüyle alakalı olabileceği gerçeğine binaen katlinin doktorunun üzerine atılmış olabileceği kişi.

Ölümünden sonra Dave isimli çocukluk yakınının ortaya çıktığı, hayranlarının Dave için "aynen Jackson-mimikleri herşeyi aynı" dediği, ve aslında öldürülmeden kimyasal bir operasyonla kimyasının bozulduğu düşünülebilen kişi.

Leydi Di nin de ne idüğü belirsiz ölümünü hatırlatan ve bu tip değerli insanların yok edilmesi kampanyası çerçevesinde Barış Manço isimli Türk Kalitesinin de yok edilmiş olma ihtimalini düşündüren şahıs.
 

Meydankaya

Amatör
Üye
Michael Joseph Jackson, "Pop'un Kralı" olarak tanınan Afro-Amerikalı şarkıcı, müzisyen, besteci, söz yazarı ve dansçı.
 
Üst Alt