Mersin Yabancı Dil Kursları

Bilgi Yön İngilizce Kursu
Mersin Akdeniz'de hizmet veren bir kurstur. Bilgi Yön İngilizce Kursu yabancı dile ihtiyaç duyan kişilere yabancı dil öğretmek amacıyla kurulmuştur. Bilgi Yön İngilizce Kursu gruplar öğrencilerden gelen talepler doğrultusunda açılmaktadır. Bilgi Yön İngilizce Kursu kurs ücretleri ve diğer dillerdeki kurslar için aşağıdaki telefondan bilgi alabilirsiniz. (İngilizce, Almanca, Fransızca vs. dillerden hangileri için ders verildiğini ve seviye grupları ile ilgili bilgi için kursun aşağıda verilen telefonundan net bilgi alabilirsiniz.)
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Adı: BİLGİ YÖN İNGİLİZCE KURSU
Adresi: ÇANKAYA MAH. 4701 SOK. NO:13 KAT:3/11 MERSİN
Telefon Numarası: 3242378163

Cüneyt Ekmen İngilizce Bilgisayar Kursu (mtsk Bünyesinde)
Mersin Akdeniz'de hizmet veren bir kurstur. Cüneyt Ekmen İngilizce Bilgisayar Kursu (mtsk Bünyesinde) yabancı dile ihtiyaç duyan kişilere yabancı dil öğretmek amacıyla kurulmuştur. Cüneyt Ekmen İngilizce Bilgisayar Kursu (mtsk Bünyesinde) gruplar öğrencilerden gelen talepler doğrultusunda açılmaktadır. Cüneyt Ekmen İngilizce Bilgisayar Kursu (mtsk Bünyesinde) kurs ücretleri ve diğer dillerdeki kurslar için aşağıdaki telefondan bilgi alabilirsiniz. (İngilizce, Almanca, Fransızca vs. dillerden hangileri için ders verildiğini ve seviye grupları ile ilgili bilgi için kursun aşağıda verilen telefonundan net bilgi alabilirsiniz.)
Adı: CÜNEYT EKMEN İNGİLİZCE BİLGİSAYAR KURSU (MTSK BÜNYESİNDE)
Adresi: ÇANKAYA MAHALLESİ İSTİKLAL CADDESİ NO:78 KAT:2-3-4
Telefon Numarası: 3242333231

Erdemli Elit Bilgisayar Ve İngilizce Kursu
Mersin Erdemli'de hizmet veren bir kurstur. Erdemli Elit Bilgisayar Ve İngilizce Kursu yabancı dile ihtiyaç duyan kişilere yabancı dil öğretmek amacıyla kurulmuştur. Erdemli Elit Bilgisayar Ve İngilizce Kursu gruplar öğrencilerden gelen talepler doğrultusunda açılmaktadır. Erdemli Elit Bilgisayar Ve İngilizce Kursu kurs ücretleri ve diğer dillerdeki kurslar için aşağıdaki telefondan bilgi alabilirsiniz. (İngilizce, Almanca, Fransızca vs. dillerden hangileri için ders verildiğini ve seviye grupları ile ilgili bilgi için kursun aşağıda verilen telefonundan net bilgi alabilirsiniz.)
Adı: ERDEMLİ ELİT BİLGİSAYAR VE İNGİLİZCE KURSU
Adresi: MERKEZ MAHALLESİ SAĞLIK SOKAK ŞÖFORLAR CEMİYETİ BİNASI NO:10 KAT:2 ERDEMLİ/MERSİN
Telefon Numarası: 3245154456
Faks Numarası:
E-mail Adresi: elitegitim@gmail.com

American Team İngilizce Kursu
Mersin Yenişehir ve Tarsus'da hizmet veren bir kurstur. American Team Dil Kursu yabancı dile ihtiyaç duyan kişilere yabancı dil öğretmek amacıyla kurulmuştur. American Team İngilizce Kursu gruplar öğrencilerden gelen talepler doğrultusunda açılmaktadır. American Team İngilizce Kursu kurs ücretleri ve diğer dillerdeki kurslar için aşağıdaki telefondan bilgi alabilirsiniz. (İngilizce, Almanca, Fransızca vs. dillerden hangileri için ders verildiğini ve seviye grupları ile ilgili bilgi için kursun aşağıda verilen telefonundan net bilgi alabilirsiniz.)

Adı: AMERICAN TEAM İNGİLİZCE KURSU
Adresi: Güvenevler Mahallesi. 1917 Sokak. Çalıkoğlu Apt. No:2 Kat:1 YENİŞEHİR Forum AVM Civarı, 33000 Mersin
Telefon Numarası: 324 327 77 44

Adresi: Şehit Mustafa Mahallesi 3512 Sokak No:8 Tarsus - Mersin
Telefon Numarası: 324 613 8 555

Adresi: Çiftlikköy Mahallesi Mimar Sinan Caddesi Arıcan Perspective Kat:1 No:1-2-3 Yenişehir - Mersin
Telefon Numarası: 324 331 0 444

• Etiketler
    ingilizce kurs mersin
  • Üst Alt