Mersin Tüketici Hakları İl ve İlçe Hakem Heyetleri Telefonları

M

Muhammet topcu

Ziyaretci
Ben casper bilgisayar sisteminden tablet aldim 2ay kullandim sarj almadi .garantiye gonderdim sorun yok dediler sonra geldi yapılmamıştır tekrar gönderdim beni aradilar icine sivi kacmis dediler lütfen yardim edin

P

Promosyoncu

Ziyaretci
(Cevap: Mersin Tüketici Hakları İl ve İlçe Hakem Heyetleri Telefonları

Emekli maaşımı Tarsus Denizbank şubesinden almaktayım. 3 yıllığına sözleşmeli olarak almaya hak kazandığımız promosyon, tc. min son rakamı 2 olduğu halde mart ayının başında promosyon almam gerekirken halen ödeme yapılmamıştır. Banka hakkında şimayetçiyim. Gereğini arzederim. Yaşar Atlı

Y

Yaşarhan

Ziyaretci
Tarsus Denizbank şubesinden emekli maaşı almaktayım. TC, nomun son rakamı 2 ile bittiği halde halen prpmosyonumuzu alamadık. Halbuki T.C sinin son rakamı 0 ve 2 ile biten emekşilerin promosyonları mart ayının ilk haftası ödenmesi öngörülmüştü. Denizbank Tarsus şubesinden şikayetçiyim. Bu konuda ne yapabilirim. Saygılarımla. Yaşar Atlı

S

Selin şahin

Ziyaretci
Gümrük markaları sitesinden bir adet crocs terlik siparişi verdim fakat bana uyduruk bir ayakkabı gönderilmiş bu konu ile ilgili ne yapabilirim bilgilendirir misiniz

M

Mehmet Keskin

Ziyaretci
İyi gunler ben mersin evkur magzasin dan alış veriş yaptım işten ayrıldım ve ödemede sıkıntı çektim yeni ise başladım ve 2016 nin 10. ayında borcumu ödedim ve dosya açık kalmış avukatın icra dairesine mail göndermesi gerekirken gondermemis ve ben 2017 nin 4. ayında fark ettim ki benden fazla olarak 4.500 TL para kesilmis ve dosyayı kapatik bunun 2000 TL si faize kesildi ben geri kalan 2.500 TL iadesini istedim 2 ay oldu savciligada suç duyurusunda bulundum ama takipsizlik kararı çıkmış ben bu durumda ne yapmam gerekir.
Gereğinin yapılmasını arz ve talep ederim.

Üst Alt