• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

vbAdvanced cmps Merhaba arkadaşlar. CMPS Portal Hakkında Bir soru sormak istiyorum..

Okunuyor :
vbAdvanced cmps Merhaba arkadaşlar. CMPS Portal Hakkında Bir soru sormak istiyorum..

sametweb

Acemi
Üye
Merhaba arkadaşlar..

vBulletin CMPS portal hakkında bir soru sormak istiyorum. Aslında yüksel abiye özel mesaj göndermeye çalıştım fakat yeni üye olduğum için ve 10 mesajım olduğu için gönderemedim.

vBulletin CMPS portalda kendi hazırladığım bir sayfayı modül olarak eklemek istiyorum. Sayfayı ekliyorum, bildiğim kadarıyla herşeyi yapıyorum fakat sayfa bannerin üstünde görünüyor. Bu sitenin anasayfasına baktığımda yüksel abinin bu işten bayağı bir anladığını düşündüm ve bu soruyu buraya sormaya karar verdim. Bu konuda bana biraz yardım ederseniz sevinirim.

Şimdiden hepinize teşekkürler arkadaşlar. Tabi sana da yüksel abi. ;)

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
ACP/vBa CMPS/Add Module/Template Module seciyorsun aclan sayfadan modul baslıgını yazıyorsun Template to Include kısmına ekleyeceğin sayfa ile ilgili bir ad yazıyorsun .ORN. adv_portal_deneme ön ek otomatik yazıldıgından buraya sadece deneme yazman yeterli ardından biçimi secip(kullandıgın forum skini) Template Content bolumune asagıdaki kodları yapıstırıyorsun

Kod:
<tr>
<td class="alt1" align="left">

BU BOLUME KENDİ İCERİĞİNİ YAZACAKSIN

</td>
</tr>
Daha sonra kaydet diyip sonraki sayfadan modulun gosterileceği sayfa,sutun.. vs seciyorsun

sametweb

Acemi
Üye
ACP/vBa CMPS/Add Module/Template Module seciyorsun aclan sayfadan modul baslıgını yazıyorsun Template to Include kısmına ekleyeceğin sayfa ile ilgili bir ad yazıyorsun .ORN. adv_portal_deneme ön ek otomatik yazıldıgından buraya sadece deneme yazman yeterli ardından biçimi secip(kullandıgın forum skini) Template Content bolumune asagıdaki kodları yapıstırıyorsun

Kod:
<tr>
<td class="alt1" align="left">

BU BOLUME KENDİ İCERİĞİNİ YAZACAKSIN

</td>
</tr>
Daha sonra kaydet diyip sonraki sayfadan modulun gosterileceği sayfa,sutun.. vs seciyorsun
Çok teşekkür ederim Yüksel Abi. Büyük oranda sorunumu çözmüş oldun. ;)

Tüm sayfalar yüklendi.
Reklam amaçlı yazı ve link içeren yorumlar onaylanmaz.
Üst Alt