Meni

İ

İNCİ

Ziyaretci
Cinsel ilişki veya mastürbasyon sonunda haz ve heyecanla gelen yapışkan sıvıdır. Erkek menisine sperm denir. Kadından gelen meni sarımtıraktır.
 
Neslin devamını sağlayan kadındaki tek hücre olan yumurtayı dölleyen tohumlardır. Meni sıvısında milyonlarca sperm (tohum) olduğundan bahsedilir.
Kadında bir benzeri yoktur. Ama eşitlik diye ne uyduracağını şaşıranlar benzettikleri bi şeyi buna yakıştırmış olablirler.
Yaş hamur gibi kokar. Süt aşına da benzetenler olabilir, şeffaf silikona da. Rengi beyazdır ama şeffafsıdır.
Damdan düşme adı altında yaşı büyük erkeğin küçük vatandaşı bilgilendirmede şifreli olarak boşalma halini anlattığı öznedir. Gerçekten damdan düştüğünde geldiğinden bahsedilir ki bu vaziyette boy abdestinin gerekmediği(yanlış hatırlamıyorsam) ilmihalde yazar.
Damdan düşme diye şifrelenen rüyalanmak diye de tabir edilen ve erkeğin rüyasında bir hanfendi ile o biçim bi şeyleri yaşadığını gördüğünde uyurken dışarıya çıkan bu sıvı uyanılınca kesin olarak çıktığına emin olunur. Ama nedense ilmihalde bu sıvının çıkıp çıkmadığından emin olunmadığında diye bir kısım vardır. Esas olarak hayatında hiçbir şekilde açık seçik resimlere bakmayan ve kendi kendine zevklenmeyen kişilerin rüyasında bu sıvı çıkarken hiçbir bayan rüyada konu olmaz. Vatandaş uyandığında sadece bu sıvının çıktığını bilir. Hatta melekler aleminden ruhaniyetin gelip de bu sıvının çıkmasını bu tip kişilerde sağladığı da vakidir.
Zevk in y eksenini oluşturduğu bir grafikte boşalma olayının tarifinde krater vebenzeri tanımlar konumuzla alakalı.
Bu sıvının dışarıya çıkması olayına boşalma denir ki bu olay fışkırarak gerçekleşir. Bu olayın uzun süre boşalmamış kişilerde uyanıkken kendiliğinden olabildiği anlatılır.

Şimdi inanılması zor ama evrimciler için de bir o kadar üstüne atlanılası bir olay da; bu sıvının bulaştığı çamaşırın suda beklemesinin ardından kuyruğu arkasına doğru devam eden aynı sprem gibi, gayet kolay kopabilen, 3 cm boylarında, beyaz renkli birşeylerin oluştuğu olaydır. Ve bu beyazların bir torbada bekletilmesi ile siyah ve yok olmuşcasına bir hale dönüşmesi de ayrı bir olaydır.
 
fışkırdığında erkekliğin içinde temas ettiği yerlerde büyük zevklenmelere sebep olur. Kimyasal bi olay mıdır bilemiyoruz. Ama temas etmesiyle zevklenme olduğu açık.
 
Üst Alt