• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Meme büyütme yaptıran var mı ????

Okunuyor :
Meme büyütme yaptıran var mı ????

özgürkız

Acemi
Üye
Arkadaşlar silikon ameliyatı ve liposakşın yaptırmak istiyorum, ama karar veremiyorum. İstanbul'da bildiğiniz iyi bir plastik cerrah var mı? Lütfen ameliyat olanlar yardım etsin, yaza kadar yaptırmam lazım

Masterlord

Kıdemli
Üye
niye doğal güzelliğini bozuyosunki

hiç bi erkek yapay güzellikten hoşlanmaz bunu unutma!

daima doğal güzeliğiyle kendine güvenen kızlar tercih edilir

neyse hayat senin vücud senin :))))

iyi forumlar...

özgürkız

Acemi
Üye
Ahhh ahhhhh erkekler ne anlasın ki. Nasrettin hoca damdan düşünce bana doktor değil damdan düşen birini getirin demişler. Bende de azcık meme olsa hiç dokunmıyacağım ama maalesef yok yok yok. Ben de özgürce bikini giymek istiyorummmmmmm.
Forumdaki bayanlar yok mu yardım edecek

fidel castro

Acemi
Üye
efendım gerekiyorsa yaptırmalı diy edüşünüyorum sonucta ınsan kendı bedenıne hukmetlemelı begenmelı. takdirle karsılıyoeum.
istanbulda keşke bir tanıdıgım olsa yardımcı olurdum ama yaptıran bır dostum var. egerkı kontrollerı duzgun yapılırsa ve fazla zarar verıcı tepkılerden kaçılırsa guzel bır sonuc doguruyor.
tebrık edıyorum dostumu..

D€NiZ

Kıdemli
Üye
Demekki böyle bir ameliyatı yaptıran hiç yok..

Burdan çıkmadığına göre bu konuda yardımcı olucak kimse demek başka yerde soruşturucaksın ...Kolay gelsin şimdiden..İyi şanslar..

B

blueice

Ziyaretci
Sağolun arkadaşlar;
Herhalde yaptıran varsa da kendini deşifre etmek istemiyo. Neyse saygım var tabii. Ama meme protezi yaptıran insan çok ya hiçbiri mi buraya düşmemiş
Magazin kahramanlarından fikir alsan nasıl olur acaba?

İstanbul'da hastane de çok , Plastik cerrahi uzmanı da.

Bu iş paraya bakıyor, kime gitsen ilgilenir.Boşa zaman kaybetme burada protezli hatun aramakla:freakedout:

Tüm sayfalar yüklendi.
Reklam amaçlı yazı ve link içeren yorumlar onaylanmaz.
Üst Alt