Mehdi Geldimi Geldiği Nasıl Anlaşılır?

selam ederim;

yerinde bir davranis kutlarim. ulu melegin kelami uzerine yorum yapmak pek akil kari bir davranis olmazdi.

Sizin iddianız nedir tam olarak anlatır mısınız meseleyi? Bu konuyu okumaya değer görmediğim için geçmiş mesajları okumadım fakat sizin bu yazdığınızdan sonra diğer sayfalara bakmama rağmen herhangi bir somut iddianızı göremediğim gibi vahiy veya ilham(!) türünde bir yazı veya melek sözü de okumadım. Gözden kaçırmışsam tam mesajı verebilir misiniz, eğer yazmadıysanız konuyu detaylı yazabilir misiniz?

selam ederim;

serbest kursude ataturk dindar bir insandi cunku; basligi ile butun olan biteni yazdim, sanirim orayi okumaniz yeterli olacaktir.

ulu meleğin sözü mü..:shocked:
Tövbe estağfirulaaaah

selam ederim;

ne oldu nedir bu saskinliginiz anlayamadim, kurani indirip yokmu oldular sandiniz? onlar yokmu yani artik nedir bu saskinliginiz ben anlayamadim. yoksa hz haticenin sacini gorup sonsuza kadar yokmu oldu ulu melekler sandiniz... onlarin isi sacla basla degil beyin ve kalp ile. onlar burda yeryuzundeler uzun yillar sonra bilgilerinize sunulur. beyni ve kalbi olanlara sesleniyorlar.

gaybi bilen nekadar alim varmista mehti zamanini bekliyorlar onun ordularina
kadilacaklarmis simdide bu millete mahtiyle yatirim mehtiyle uyandirin
zizler neden allahin adina durmadan milletin kafasini karistiriyorsunuz.

Sizin iddianız nedir tam olarak anlatır mısınız meseleyi? Bu konuyu okumaya değer görmediğim için geçmiş mesajları okumadım fakat sizin bu yazdığınızdan sonra diğer sayfalara bakmama rağmen herhangi bir somut iddianızı göremediğim gibi vahiy veya ilham(!) türünde bir yazı veya melek sözü de okumadım. Gözden kaçırmışsam tam mesajı verebilir misiniz, eğer yazmadıysanız konuyu detaylı yazabilir misiniz?
selam ederim;
buradan baslayabilirsiniz okumaya.

selam ederim;

ne oldu nedir bu saskinliginiz anlayamadim, kurani indirip yokmu oldular sandiniz? onlar yokmu yani artik nedir bu saskinliginiz ben anlayamadim. yoksa hz haticenin sacini gorup sonsuza kadar yokmu oldu ulu melekler sandiniz... onlarin isi sacla basla degil beyin ve kalp ile. onlar burda yeryuzundeler uzun yillar sonra bilgilerinize sunulur. beyni ve kalbi olanlara sesleniyorlar.
Ulu meleklerin işi gücü her vahiyde ! ananur hanımı övmek mi efenim.adeta yıllarca umduğu sevgi ve saygıyı bulamamış birinin psikolojik olarak savrulması sonucu kendi kendini rahatlatmak için yarattığı sanrılar izlenimi uyandırdı o yazılar bendenizde efenim..

Ulu meleklerin işi gücü her vahiyde ! ananur hanımı övmek mi efenim.adeta yıllarca umduğu sevgi ve saygıyı bulamamış birinin psikolojik olarak savrulması sonucu kendi kendini rahatlatmak için yarattığı sanrılar izlenimi uyandırdı o yazılar bendenizde efenim..

selam ederim;

cok mantikli bir tespit. duygusal bunalima girip sevgi ve saygi boslugundan dolayi meleklerin agzindan kendi kendine guzel sozler methiyeler yazmak. hmm bunu dusunebilen akilada bir kulp takmak gerekir ama bu bana yakismaz. kendimi resminizdeki sirin cocukla yazisiyormusum gibi hissettiriyorsunuz bana sayin ummi okuma yazmayi erken ogrendiniz sanirim ;)

Üst Alt