MEHDİ anlamı

selam ederim;

yakin cevremiz bizleri iyi tanir ucuk kacik dengesiz insanlar degiliz. ben dersemki anneme boyle bir is nail olmus bana guvenmiyecek cevrem yoktur. ama sayin ummi herkez ebu bekir olamaz herkeze saygim var inanan inanmayan dindar koyu dindar dinsiz veya ataturkcu ahmetci mehmetci. biz butunuz konusmazsak anlasamayiz. yakin cevremiz icinde konuyu bilenler inanirlar. ama yinede temkinli yaklasirlar sonucta mesele ciddidir.

babanız ne diyor efenim?

selam ederim;

efendim kendisi uzun zaman önce rahmetli oldu. o ne deseydi sizin icin bir ölçü olacaktı ben anlayamadım. merak etmeyiniz akli dengemiz gayet yerindedir. yanlizda degiliz yasadigimiz pek cok olagan disi olaya yakinlarimizda sahit olmustur bize guvenirler. dileyen yakinimizda cebrail as ile tanişma firsatini bulmustur.

toprağı bol olsun efenim.

efenim cebraille tanışma derken?
şeyhinizin falan kod adı mı cebrail.:prv:isteyen herkes tanışabildiğine göre.

pek cok olagan disi olaya yakinlarimizda sahit olmustur

Firavun yürürken dere onunla yürürmüş. Durduğunda dururmuş. Sadece günahlarını azdırmak için.

Olağan dışı olaylar her zaman oluyor. Telepati, metafizik vesaire bir çok meşgul alanı ve uzmanlaşılmış konular var.

Sizin dediğiniz olaylar vatandaş standartında ise normal karşılayın derim. Yok, illaki ilahi birşeyler olduğunu söylüyorsanız ciddi bir problem vardır.

Sn. Ümmi dediğinden yola çıkarak diyorum ki en azında davanızda haklıysanız, gündemden yürümeli ve-Allah hayırlı ve uzun ömür versin- sesini duyuramamış bir bayan mehdi olması imkansızdır. Bunu kafanıza sokun. Hele bayan olması.

Mehdi gelse dediğiniz gibi olmaz. Bunu bilin.

selam ederim;

akli yeten kendine guvenen cikar huzuruna yetmeyense devam eder boş konuşmalarına. cebrail as ile karşılaşsaydınız öyle sevgili haticeyi görüncede kaçmasından bahsetmeye yüzünüz olmazdı. ben buraya kimseyi inandırmak için gelmedim arkadaşlar haberdar ediyorum yaşayacagımız bazı olumsuzluklardan hepsi bu. beni ciddiye almanizi beklemekte aptallik olurdu. amacim haberdar olunmasi hepsi bu rahat olunuz. yazdiklarimi okumakla kimse dininden cikmadi bugune kadar. zaman zaman atesli tartismalarda yasadik burda hepinize tesekkur ederim ilginizden ve seviyenizden dolayi. icinizden bazi arkadaslarla gorusmemiz devam edicek fakat artik foruma ayiracak cok vaktim olmayacak. hepinize candan selam ederim.

efenim siz nasıl karşılaştınız cebraille.Ruh çağırma seansında falan mı.veya karşılaşmak için bizim ne yapmamız lazım

selam ederim;

efendim biz cebrail as. ile yolda karsilastik gokyuzunden geliyodu ufosuna binmis. orada bir suru basi acik bayan vardi inis yapamadi meydana basi acik bayanlar onlarin ufolarina zarar veriyolarmis koskoca Allahın ululadıgı harf melegi kaçtı gitti. oldumu boyle sorunuzun lakayitligi boyle bir cevabi hak etti kusura bakmayin. sayin ummi uzatmamak bitirmek istiyorum cunku alay konusu olacak mesele degil efendim dikkatli olmak gerek. ben sadece uyariyorum. gerisi size kalmis.

Üst Alt