• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Maskesiz sokağa çıkmanın yasak olduğu iller hangileri?

Okunuyor :
Maskesiz sokağa çıkmanın yasak olduğu iller hangileri?

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Koronavirüs ile mücadele kapsamında sosyal mesafe kuralıyla birlikte en önemli tedbirlerden biri olan maske kullanımı, Türkiye'deki 20 ilde zorunlu hale getirildi.

İşte Maskesiz sokağa çıkmanın yasak olduğu illerimiz
Adıyaman, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bartın, Denizli, Düzce, Kastamonu, Muğla, Uşak, Rize, Karabük, Kayseri, Sakarya, Siirt, Tunceli, Kırıkkale, Kırklareli, Burdur, Konya.

karafetva

Tecrübeli
Üye
Samsunda da bayan polis kendisi takmamasına rağmen takın cezası var diye uyarıyordu...
Kalabalık olan her yerde mecbur belki de. Yani şehir olarak yasak olmasa da şehrin kalabalık caddelerinde ayrı düzenleme olablir.

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Samsunda da bayan polis kendisi takmamasına rağmen takın cezası var diye uyarıyordu...
Kalabalık olan her yerde mecbur belki de. Yani şehir olarak yasak olmasa da şehrin kalabalık caddelerinde ayrı düzenleme olablir.
valla sokaga çıkıyorum herkeste maske var ama maske agız ve burunda değilde genelde çene altında bulunuyor :)) biz maskeyi virüsten korunmak için değil polisten korunmak için taşıyoruz:))))

karafetva

Tecrübeli
Üye
Herşey ortada di mi!!!
Ben göstermelik takan az görüyorum ama sonuçta var...
Bu arada maske zararlı, faydası olmadığı gibi hem kullanana hem de topluma zararı var.

Diğertaraftan çinde beden dersindeçocouklar koşaren maske ile, ölmüşler. nefes alamadıkarından. Belki hocalarından çekinecek düşük yaştaydılar ve nefes alamamalarına rağen maskey çıkaramadılar belki de mase fenalaştırı hiç akıl edemediler.... maalesef...

Üst Alt