Margarin sağlığa zararlımı?

Diploma tezimi Türkiye nin ünlü margarin fabrikasında hazırladım

Kokusuzlaştırılmış ve arıtılmış SIVI pamuk çekirdeği yağını HİDROJENE EDEREK DOYURMANIN ve de vücut ısısına son derece tehlikeli şekilde yaklaştırmanın nesinin akla uygun olduğunu ne ben çözebildim,

Stajımı ve tezimi başarıyla bitirdim, hocama teslim ettim. O gün bugündür ağzıma margarin koymamaya kesin karar verdim

Margarin ambalajlarına, kesinlikle, sigara ambalajlarına getirilen zorunluk getirilmelidir. Margarin sağlığa ÇOK ZARARLIDIR yazılmalıdır!!!

Margarin sağlığa ÇOK ZARARLIDIR

İŞTE EN İLGİNÇ KISIM !​

Margarin plastikten yalnızca 1 molekül farklıdır. İşte bu gerçek beni hayatım boyunca bir daha margarin ve diğer hidrojene yiyecekleri yemekten alıkoymuştur. Hidrojene demek moleküler yapısına hidrojen eklenmiş demektir.

Kendiniz de deneyebilirsiniz: 1 Bir paket margarin alın ve gölge bir yere koyun. İki gün içinde şunları gözlemleyeceksiniz

Üzerine bir tane bile sinek konmayacaktır ! Bu size bir şeyler anlatmalı. Çürümeyecek ve kötü kokmayacaktır. Çünkü hiçbir besin değeri yoktur ve üzerinde hiçbir şey gelişmez.

Hatta mikro organizmalar bile yerleşmez. Neden? ? ? Çünkü nerdeyse plastiktir.

Evdeki plastik kablonuzu eritip de tostunuza sürer misiniz ? İsterseniz sürmeye devam edin ama en azından gelecek nesillere, çocuklarınıza bu İsterseniz sürmeye devam edin ama en azından gelecek nesillere, çocuklarınıza bu vicdansızlığı yapmayın.
 
Bir dönem bize bunları yurt dışından getirerek ballandıra ballandıra reklamlarını yapıp yedirdiler. Sonuç: ülkede herkes hasta.
 
Üst Alt