Mardin Yabancı Dil Kursları

Öncü Bilgisayar Ve İngilizce Kursu
Mardin Kızıltepe'de hizmet veren bir kurstur. Öncü Bilgisayar Ve İngilizce Kursu yabancı dile ihtiyaç duyan kişilere yabancı dil öğretmek amacıyla kurulmuştur. Öncü Bilgisayar Ve İngilizce Kursu gruplar öğrencilerden gelen talepler doğrultusunda açılmaktadır. Öncü Bilgisayar Ve İngilizce Kursu kurs ücretleri ve diğer dillerdeki kurslar için aşağıdaki telefondan bilgi alabilirsiniz. (İngilizce, Almanca, Fransızca vs. dillerden hangileri için ders verildiğini ve seviye grupları ile ilgili bilgi için kursun aşağıda verilen telefonundan net bilgi alabilirsiniz.)
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: MARDİN / KIZILTEPE
Adı: ÖNCÜ BİLGİSAYAR VE İNGİLİZCE KURSU
Adresi: TEPEBAŞI MAHALLESİ KİLİSE CADDESİ NO:21 KIZILTEPE/MARDİN
Telefon Numarası: 4823126658

Sezer İngilizce Kursu (mtsk)

Bünyesinde Mardin Kızıltepe'de hizmet veren bir kurstur. Sezer İngilizce Kursu (mtsk) Bünyesinde yabancı dile ihtiyaç duyan kişilere yabancı dil öğretmek amacıyla kurulmuştur. Sezer İngilizce Kursu (mtsk) Bünyesinde gruplar öğrencilerden gelen talepler doğrultusunda açılmaktadır. Sezer İngilizce Kursu (mtsk) Bünyesinde kurs ücretleri ve diğer dillerdeki kurslar için aşağıdaki telefondan bilgi alabilirsiniz. (İngilizce, Almanca, Fransızca vs. dillerden hangileri için ders verildiğini ve seviye grupları ile ilgili bilgi için kursun aşağıda verilen telefonundan net bilgi alabilirsiniz.)
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: MARDİN / KIZILTEPE
Adı: SEZER İNGİLİZCE KURSU (MTSK) BÜNYESİNDE
Adresi: YENİMAHALLE 1. CADDE DEMİRKAYA APARTMANI NO:3 KAT:1-2 KIZILTEPE MARDIN
Telefon Numarası: 4823126663

Özgür İngilizce Kursu
Mardin Merkez'de hizmet veren bir kurstur. Özgür İngilizce Kursu yabancı dile ihtiyaç duyan kişilere yabancı dil öğretmek amacıyla kurulmuştur. Özgür İngilizce Kursu gruplar öğrencilerden gelen talepler doğrultusunda açılmaktadır. Özgür İngilizce Kursu kurs ücretleri ve diğer dillerdeki kurslar için aşağıdaki telefondan bilgi alabilirsiniz. (İngilizce, Almanca, Fransızca vs. dillerden hangileri için ders verildiğini ve seviye grupları ile ilgili bilgi için kursun aşağıda verilen telefonundan net bilgi alabilirsiniz.)
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: MARDİN / MERKEZ
Adı: ÖZGÜR İNGİLİZCE KURSU
Adresi: KÜLTÜR İŞHANI KAT:1 NO :1 YENİŞEHİR/MARDİN
Telefon Numarası: 4822123833
 
Üst Alt