Manisa Yabancı Dil Kursları

Akhisar Kutlu Lisan Kursu
Manisa Akhisar'da hizmet veren bir kurstur. Akhisar Kutlu Lisan Kursu yabancı dile ihtiyaç duyan kişilere yabancı dil öğretmek amacıyla kurulmuştur. Akhisar Kutlu Lisan Kursu gruplar öğrencilerden gelen talepler doğrultusunda açılmaktadır. Akhisar Kutlu Lisan Kursu kurs ücretleri ve diğer dillerdeki kurslar için aşağıdaki telefondan bilgi alabilirsiniz. (İngilizce, Almanca, Fransızca vs. dillerden hangileri için ders verildiğini ve seviye grupları ile ilgili bilgi için kursun aşağıda verilen telefonundan net bilgi alabilirsiniz.)
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: MANİSA / AKHİSAR
Adı: AKHİSAR KUTLU LİSAN KURSU
Adresi: PAŞA MAH.11.SOKAK NO.7 EVİN PASAJI ZEMİN-1-2 KATLAR AKHİSAR/MANİSA
Telefon Numarası: 2364122805
Faks Numarası:
E-mail Adresi: ozel.kutlu@hotmail.com

Avantaj Bilgisayar Yabancı Dil Kursu
Manisa Merkez'de hizmet veren bir kurstur. Avantaj Bilgisayar Yabancı Dil Kursu yabancı dile ihtiyaç duyan kişilere yabancı dil öğretmek amacıyla kurulmuştur. Avantaj Bilgisayar Yabancı Dil Kursu gruplar öğrencilerden gelen talepler doğrultusunda açılmaktadır. Avantaj Bilgisayar Yabancı Dil Kursu kurs ücretleri ve diğer dillerdeki kurslar için aşağıdaki telefondan bilgi alabilirsiniz. (İngilizce, Almanca, Fransızca vs. dillerden hangileri için ders verildiğini ve seviye grupları ile ilgili bilgi için kursun aşağıda verilen telefonundan net bilgi alabilirsiniz.)
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: MANİSA / MERKEZ
Adı: AVANTAJ BİLGİSAYAR YABANCI DİL KURSU
Adresi: YARHASANLAR MAHALLESİ DOĞU CADDESİ NO:14 KAT:2 MANİSA
Telefon Numarası: 2362375366

Manisa Amerikan Kültür Derneği Yabancı Dil Kursu
Manisa Merkez'de hizmet veren bir kurstur. Manisa Amerikan Kültür Derneği Yabancı Dil Kursu yabancı dile ihtiyaç duyan kişilere yabancı dil öğretmek amacıyla kurulmuştur. Manisa Amerikan Kültür Derneği Yabancı Dil Kursu gruplar öğrencilerden gelen talepler doğrultusunda açılmaktadır. Manisa Amerikan Kültür Derneği Yabancı Dil Kursu kurs ücretleri ve diğer dillerdeki kurslar için aşağıdaki telefondan bilgi alabilirsiniz. (İngilizce, Almanca, Fransızca vs. dillerden hangileri için ders verildiğini ve seviye grupları ile ilgili bilgi için kursun aşağıda verilen telefonundan net bilgi alabilirsiniz.)
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: MANİSA / MERKEZ
Adı: MANİSA AMERİKAN KÜLTÜR DERNEĞİ YABANCI DİL KURSU
Adresi: ANAFARTALAR CADDESİ CUMHURİYET CADDESİ NO:40 MANİSA
Telefon Numarası: 2362345474
Faks Numarası:
E-mail Adresi: manisa@amerikankultur.org.tr
 
Üst Alt