Maliki askerlerinin eş ve kızları militanlara helaldir

IŞİD müftüsünün Musul'da yeni bir fetva yayınladığını iddia edildi..

Bu fetvaya göre, Irak Başbakanı Maliki için çalışan tüm asker ve polislerin eş ve kızları IŞID militanlar için helaldir.

Bu fetva nedeniyle binlerce müslüman kadın ve genç kız zarar görecek Bu Hangi dine var?, Bir müslüman Böyle fetva verebilirmi?
 
...fetvaya göre, Irak Başbakanı Maliki için çalışan tüm asker ve polislerin eş ve kızları IŞID militanlar için helaldir.

Bunlardan her şey beklenir.
Baksanıza dünyanın haline;
nerde bir katliam varsa,
nerde çocuklar kaçırılıp katlediliyor,
tecavüze uğruyorsa,
orada bunlar gibi pis canilerin izi vardır.
 
selam ederim;

bugun gazetede gördüm, insan kafasıyla top oynuyorlardı. ve açtıkları bayrakta peygamber mührü var malesef. inandıkları şey onlar için kutsal, her an ölüme hazırlar. inanmışlar, bu uğurda ölürlerse cennete gidecekler. huriler onların olacak, peygamberle beraber olacaklar. bu mesele böyledir işte, inandır ve kullan. din konusu malesef sömürüye cok açık. eğitim şarttır. namazla oruçla olacak iş değil bu.

desemki cezaları ağır olacaktır diye ne yazar? insanlık büyük darbe yedi bu yüzyılda, din kavramı çöktü. onu ayağa kaldıracak olan elbet sahibidir. ama insan ırkını çok ama çok zor günler bekliyor. kainatta hiç bir yanlış yokturki, karşılığı kainatta olmasın. o mühürlü bayrak ile yapılan bu işlerin bedeli tüm dünya insanları için ağır olacaktır. çünkü susanda yanlışa ortaktır.
 
Üst Alt