• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

maddi karşılık beklemeden formalite evlilik izmir

aslan12011

Acemi
Üye
merhaba 38 yaşındayım. Daha önce evlilik yapmadım. İzmir'de yaşıyorum kamuda çalışıyorum, maddi anlamda bir sıkıntım yok. Cinsel yönelimimden dolayı kadınlara ilgi duymuyorum, fakat malum aile baskısı da oldukça bunaltıyor beni. Bu nedenle herhangi bir nedenle formalite evlilik yapmak isteyen bir bayanla görüşmek isterim. Evim bana ait, kesinlikle hiçbir maddi beklentim yok, iki dost gibi, iki sırdaş gibi aynı evi paylaşalım istiyorum. Süre çok önemli değil. İlgilenen olursa bana ulaşabilir.

Meslek İş
Kamu personeli

lykyaway

Amatör
Üye
Merhabalar.36 yaşındayım.kamuda memurum.istanbul'da yaşıyorum.erkeklerle yakınlık kurmak istemiyorum.ailemi memnun etmek,topluma karşı rahat etmek ve evlat sahibi olmak için anlasmali evlilik düşünüyorum.disariya karşı normal bir aile,içerde ise sadece arkadaşca bir ilişki istiyorum.
Baba olmak isteyen ama gerçek evlilik istemeyen kişiler bana ulaşabilirsiniz.

yusufyilmaz

Acemi
Üye
Selamlar bende izmirdeyim. 30 yaşında bir erkeğim. Düzgün görünümlüyüm. Ahlaki değerlere önem veririm. Memurum. Cinsel beklenti olmadan benimle anlaşmalı evlilik yapabilecek bir bayan arıyorum. Şu an izmirde yaşıyorum lakin başka bir şehre de taşınabilirim. Eğer uyum ve anlaşma olursa tıbbi yoluyla evlat yetiştirmeyi de düşünebilirim. Etrafımdakilerin ne zaman evleniyorsun sorusundan bıktım çünkü. Uygun profilde ve arayışta olanlar irtibata geçebilir. Profilime mesaj atabilirsiniz.

milat

Acemi
Üye
merhaba 38 yaşındayım. Daha önce evlilik yapmadım. İzmir'de yaşıyorum kamuda çalışıyorum, maddi anlamda bir sıkıntım yok. Cinsel yönelimimden dolayı kadınlara ilgi duymuyorum, fakat malum aile baskısı da oldukça bunaltıyor beni. Bu nedenle herhangi bir nedenle formalite evlilik yapmak isteyen bir bayanla görüşmek isterim. Evim bana ait, kesinlikle hiçbir maddi beklentim yok, iki dost gibi, iki sırdaş gibi aynı evi paylaşalım istiyorum. Süre çok önemli değil. İlgilenen olursa bana ulaşabilir.
Meraba ayrıntılar için görüşmek isterim

Üst Alt