• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

LimeWire

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

blackdiamond

Amatör
Üye
LimeWire 4.18.8 Dünyanın en çok tercih edilen paylaşım programlarından olan LimeWire ile müzik, resim, video, program ve doküman gibi dosyaları indirebilir ve paylaşabilirsiniz. Bu tarih itibariyle son sürümüdür.

Skin desteğine sahip LimeWire'ı aşağıda gördüğünüz renk ve görünümlerde kullanmak istiyorsanız adresten[/B] skinleri indirebilirsiniz.

4.18.8 Sürüm Değişiklikleri:
Kişisel bilgi hırsızlığına karşı güvenlik geliştirilmeleri yapılmış.

Torrent desteği geliştirilmiş.
Windows kullanıcıları için entegre web tarayıcısı geliştirilmiş.

Paylaşımdaki dosyalar üzerindeki kontrol geliştirilmiş ve daha kolay hale getirilmiş.

Sistem durum bildirisi özelliği eklenmiş.

İndirme işlemlerinin kaldığı yerlerden devam edebilmesi için bir çok kolaylık getirilmiş.

Bağlantı güvenliği ve kişisel bilgilerin gizliliği konusunda önlemler geliştirilmiş.

NOT: Bilgisayarınızda Java Runtime kurulu olması gereklidir
Yapımcı: Lime Wire
Dil: Türkçe
Platform: Windows 95/98/Me/NT/2000/XP/Vista
Lisans: Ücretsiz, Pro Sürüm $21.95

LİNK SİLİNMİŞTİR (ADMİN)

Moderatör tarafında düzenlendi:

tekniker

Amatör
Üye
Cevap: Limewire Pro v4.12.3 TURKCE destekli yeni..!

LimeWire İle mp3 indirirken Mp3-leri Kesebilirsiniz

SGOR

Kıdemli
Üye
Cevap: LimeWire 4.16.2
Arkadaşlar bu proğramı bende kullanıyorum çok güzel bir proğram..
fakat haberi okumanızı rica ediyorum haberin gerçeklilik payı vardır.. yalan haber değilidir.

İnternetten şarkı indirme dönemi sona erdi!. Emniyet ilk kez internetten müzik indiren 112 kişi gözaltına alındı..

Türkiyede ilk kez internet üzerinden müzik indirerek, başkalarının kullanımına açan kişilere operasyon yapıldı.

Soruşturma, MÜ-YAPın (Bağlantılı Hak Sahibi Fonogram Yapımcıları Meslek Birliği), telif hakkına sahip olduğu müzik parçalarının internet üzerinde dağıtımının yapıldığını söyleyerek şikayetçi olması üzerine açıldı.

Asayiş Şube Müdürlüğü tarafından başlatılan soruşturmada, internet kullanıcılarının LimeWire isimli programı kullanarak korsan müzik indirdikleri ve yine bu parçaları başkalarının alabilmeleri için kullanıma açtıkları tespit edildi.

Polis tarafından IP numaralarından önce bağlantı için kullandıkları telefon numaraları daha sonra da adresleri belirlenen korsan müzik dinleyen 112 kişi, gözaltına alındı.

Savcılık kararı ile bu kişilerin bilgisayarlarına incelenmek üzere el kondu. İfadeleri alınan korsan müzik dinleyicilerinin yaptıklarının suç olduğunu bilmediklerini söyledikleri belirtildi. Bilgisayarında korsan müzik parçaları bulunan A.K. (27) ifadesinde, Birkaç kez sitelerden şarkı indirmiştim. Ancak bunların kullanıma açıldığından ve başkalarının bilgisayarıma girmesine izin verdiğimden haberim yoktu dedi.
Kaynak: İnternetten mp3 indirdiler, gözaltına alındılar! / HABER 3

Moderatör tarafında düzenlendi:

izmitli4141

Acemi
Üye
Türkçe Limewire Basic 5.2.13

Dünyanın en ünlü kişiden kişiye dosya transfer protokolü Limewire programının Türkçe sürümüdür.Program tamamen açık kaynaklı olduğundan dolayı ücretsiz ve full sürümdür.Program sayesinde internetten ses ve dosya paylaşımında büyük kolaylıklarla karşılaşabilirsiniz.Türkçe olduğundan ve panellierinin kullanışlılığı dolayısıyla kullanımı da oldukça kolaydır.
LİNK SİLİNMİŞTİR

tayfunaaaaaa

Acemi
Üye
arkadaşlar ben lime wire ın en son sürümünü yükledim diğer sürümlerinde film indirirken problem yaşamıyordum bunda bir tane film indiremedim pc yi açık bırakıyorum ertesi gün baktığımda lime vire donmuş ve bıraktığım gibi duruyor neden indirmiyor anlamadım

YukseLL 

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Efsane olan P2P müzik paylaşım platformu LimeWire'ın kapatılmasının ardından kendisine açılan dava da nihayet sona geldi. LimeWire, müzik şirketlerine, neden olduğu zararlar yüzünden105 milyon dolar ödemeyi kabul etti.

Program Yasaklanmıştır
Konu Kilitlenmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
başlatan benzer konular forum cevaplar tarih
O internet 5
YukseLL ses video 2