Leoparlar Şehirde!

mopsy

Emektar
Üye
Merhaba
2010 yaz sezonu; moda severler için birbirinden güzel ve çok seçenekli trendler sunuyor. Fiyonklar, pastel tonlar, fırfırlar, çizgiler, puantiyeler ilk bakışta sezon modasında görülebilecek ilgi çekici akımlar arasında yer alıyor.

Baş döndüren çeşitliliğiyle trend seçimini zorlaştıran sezon; her ruh haline uygun detaylarla da giyinmeyi keyifli hale getiriyor. Romantik görünüm için pastel tonlar ve dantel; genç görünüm için çizgiler ve canlı renkler gibi seçeneklerle istediğiniz kadına dönüşebilme şansı tanıyor.

2010 yaz modasının en iddialı akımı ise leopar desen! Çekici, kadınsı görünmek, fark yaratmak isteyenler kadınlar yeni sezon alışverişlerinde leopar desene ağırlık verebilirler. Günlük hayatın içine karışan leopar deseni; sadece gece kıyafetlerinde değil gündelik kıyafetlerinizde de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Leopar desenin temel renkleri kahverengi, sarı ve siyahtır 2010 yaz modasının en popüler renklerini üzerinde taşıyan leopar desenli kıyafetleri; diğer renklerle kombinlemek ise oldukça kolay! Leopar desenli gömleği; krem rengi kalem ve kahverengi ayakkabılarla birlikte kullanabilirsiniz. Enerjik bir kombin yapmak istiyorsanız; 2010 yaz modasının favori parçalarından beyaz pantolon, beyaz bluz ve leopar desenli fular ile istediğiniz etkiyi yaratabilirsiniz.

Leopar desenle renk kombinlerken siyah, kahverengi, sarı gibi tek renkte parçalar seçebilir ya da pudra, krem, nude, beyaz gibi açık renkler tercih edebilirsiniz.

Esmer tenliyseniz; leopar desenli kıyafetleri alt parçalarda kullanmaya özen gösterin. Esmer tenlerde açık renkler; yüzünüzü vurgular.

Kumral ya da beyaz tenliyseniz; leopar desenli kıyafetleri üst parçalarda kullanmaya özen gösterin. Ten renginizle kontrast yaratacak olan leopar desenin koyuluğu; yüzünüzün güzelliğini ortaya çıkarır.

2010 yaz modasının en iddialı trendi ilginizi çekiyor ancak tarzınıza uygulamak için cesaret edemiyorsanız; küçük parçalardan başlayıp gözünüzü alıştırın. Leopar desenli fular, saat, çanta, küpe, güneş gözlüğü, kemer, saç aksesuarı, bilezik gibi küçük ama etkili parçalarla sezon trendini stilinize dâhil edin!

Desenli kıyafetlerde temel kural; ikiden fazla parçada desen kullanmamaktadır. Hem bluz hem etek hem de ayakkabıda leopar desene yer vermek; karışık ve yorucu bir görüntüye sebep olur. Leopar desende en ideali; en fazla bir büyük bir küçük parçada leopar desen kullanmaktır. Leopar desenli bir elbise giyiyorsanız; sadece küpe ya da bileğinizde leopar deseni kullanın. Harika görüneceksiniz!

Leoparlar Şehirde! - *MSN Kadın - Moda
 
Üst Alt