• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Lazer Epilasyonda Hız Devrimi

Okunuyor :
Lazer Epilasyonda Hız Devrimi

Gingerrr

Acemi
Üye
FDA Scanner'lı Alexandrite Lazer Epilasyon ve Vakumlu Diod Lazer Epilasyon sistemlerini onayladı.

"Lazer Epilasyon" konusunda dünyadaki en son teknoloji olan "Scanner'lı (tarayıcılı) Alexandrite Lazer ve Vakumlu Diod Lazer " epilasyon sistemleri, Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi FDA tarafından onaylandıktan sonra Türkiye'deki tıp ve estetik merkezleri tarafından da kullanılmaya başlandı. Genelde çok koyu olmayan ten rengine ve koyu renk kıl yapısına sahip olan Türk insanına en uygun yapıdaki bu sistemler, acısız olarak tüm vücuda 15 dakika kadar kısa bir sürede uygulanarak hız konusunda büyük bir devrim yaşatıyor.

Dünyanın önde gelen lazer üreticileri LUMENIS ve QUANTEL-DERMA tarafından sunulan dünyanın en hızlı lazerleri olma özelliğine sahip LIGHTSHEER DUET ve NEW ARION 2 sistemleri, hiç acı olmadan, 2 saatlik seans süresini 15 dakika gibi kısa bir süreye indiriyor. Tüm vücutta ve bronz tende dahi epilasyon işlemi gerçekleştirebilmesi, kullanıcı hatalarına izin vermemesi, kalıcı olması ve en önemlisi kontrol seansına gerek duyulmaması, bu lazer sistemlerinin ayrıcalıklı özellikleri arasında yer alıyor.

ACI YOK

Acı faktörü bugüne kadar hem bayanların hem de erkeklerin epilasyona karşı mesafeli durmalarına yol açıyordu. FDA tarafından da onaylanan bu yeni Scanner'lı (Tarayıcılı) Alexandrite Lazer Epilasyon ve Vakumlu Diod Lazer Epilasyon sistemleri sayesinde acı artık tarihe karışıyor. Hem acı faktörünü ortadan kaldırması, hem de günümüz yoğun yaşam temposunda çok kısa sürede kalıcı olarak uygulanabilmesi, bu yeni sistemlere ilgiyi hızla arttırıyor.
 
Tüm sayfalar yüklendi.
Reklam amaçlı yazı ve link içeren yorumlar onaylanmaz.
Üst Alt