• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Land Rover Defender Flying Huntsman 6×6 Concept

Okunuyor :
Land Rover Defender Flying Huntsman 6×6 Concept

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Land Rover Defender Flying Huntsman 6×6 Concept,Land Rover jeep modelleri, Land Rover Defender Flying Huntsman

Khan Design tarafından geliştirilen Land Rover Defender türevi olan Flying Huntsman diğer Defender'lardan farklı olarak modeline bir çift tekerlek daha ekleyerek yeni bir 6x6 tasarladı.Mercedes-Benz G63 AMG 6x6 üretimini sonlandıracağı haberini yeni paylaşmış iken Khan Design tarafından oldukça cüretkar biçimde 6x6 düzeninden yeniden üretilen Defender arazi sürüşü deneyimini üst seviyeye çıkarıyor.

509595948186438981.jpg

Tavanı tamamen cam olan bu özel suv 'un, gösterge paneli, kokpiti ve konsolu da tamamen elden geçmiş. Bu araç mercedes g63 amg 6×6 kadar iddialı güce sahip. Çünkü kalbinde 6.2-litre GM LS3 V8 motor taşıyor. Ön tarafta 400mm arka tarafta 1000 mm uzayan araç ayrıca 150mm kadar genişlemiş durumda. Bu boyutlarla "uzun, geniş ve vahşi" araç sıfatını alabilir.

Land-Rover-Defender-Flying-Huntsman-6x6-Concept-1.jpg

Eklenen tekerleklerle beraber daha iyi fren mesafesi için daha büyük fren diskleri ve tüm yol ve arazi koşullarında ilerlemeyi kolaylaştıracak modernize edilmiş süspansiyon sistemi de bulunuyor. Motor açısından Mercedes-Benz G63 AMG 6x6`nın 536 beygirine yetişememiş olabilir ancak Land Rover hayranlarının Defender kasasını motor gücünden daha çekici bulacaklarından eminim.

Araba budur işte ..:)
 
Üst Alt