Kütahya Yabancı Dil Kursları

Boğaziçi Bilgisayar Ve İngilizce Kursu
Kütahya Merkez'de hizmet veren bir kurstur. Boğaziçi Bilgisayar Ve İngilizce Kursu yabancı dile ihtiyaç duyan kişilere yabancı dil öğretmek amacıyla kurulmuştur. Boğaziçi Bilgisayar Ve İngilizce Kursu gruplar öğrencilerden gelen talepler doğrultusunda açılmaktadır. Boğaziçi Bilgisayar Ve İngilizce Kursu kurs ücretleri ve diğer dillerdeki kurslar için aşağıdaki telefondan bilgi alabilirsiniz. (İngilizce, Almanca, Fransızca vs. dillerden hangileri için ders verildiğini ve seviye grupları ile ilgili bilgi için kursun aşağıda verilen telefonundan net bilgi alabilirsiniz.)
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: KÜTAHYA / MERKEZ
Adı: BOĞAZİÇİ BİLGİSAYAR VE İNGİLİZCE KURSU
Adresi: CUMHURİYET CAD.AKDEMİRLER İŞH. KAT:1-2 KÜTAHYA
Telefon Numarası: 2742123750
Faks Numarası:
E-mail Adresi: bek@bogazicidershanesi.com.tr

Kütahya Amerikan Kültür Derneği Yabancı Dil Kursu
Kütahya Merkez'de hizmet veren bir kurstur. Kütahya Amerikan Kültür Derneği Yabancı Dil Kursu yabancı dile ihtiyaç duyan kişilere yabancı dil öğretmek amacıyla kurulmuştur. Kütahya Amerikan Kültür Derneği Yabancı Dil Kursu gruplar öğrencilerden gelen talepler doğrultusunda açılmaktadır. Kütahya Amerikan Kültür Derneği Yabancı Dil Kursu kurs ücretleri ve diğer dillerdeki kurslar için aşağıdaki telefondan bilgi alabilirsiniz. (İngilizce, Almanca, Fransızca vs. dillerden hangileri için ders verildiğini ve seviye grupları ile ilgili bilgi için kursun aşağıda verilen telefonundan net bilgi alabilirsiniz.)
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: KÜTAHYA / MERKEZ
Adı: KÜTAHYA AMERİKAN KÜLTÜR DERNEĞİ YABANCI DİL KURSU
Adresi: GAYBİ EFENDİ MAHALLESİ ÇİNİGAR CADDESİ PINAR SOKAK NO:8-KÜTAHYA
Telefon Numarası: 2742238888

Kütahya Önder Dil Kursu
Kütahya Merkez'de hizmet veren bir kurstur. Kütahya Önder Dil Kursu yabancı dile ihtiyaç duyan kişilere yabancı dil öğretmek amacıyla kurulmuştur. Kütahya Önder Dil Kursu gruplar öğrencilerden gelen talepler doğrultusunda açılmaktadır. Kütahya Önder Dil Kursu kurs ücretleri ve diğer dillerdeki kurslar için aşağıdaki telefondan bilgi alabilirsiniz. (İngilizce, Almanca, Fransızca vs. dillerden hangileri için ders verildiğini ve seviye grupları ile ilgili bilgi için kursun aşağıda verilen telefonundan net bilgi alabilirsiniz.)
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: KÜTAHYA / MERKEZ
Adı: KÜTAHYA ÖNDER DİL KURSU
Adresi: CUMHURİYET CAD.GENÇALİ SOKAK TEMERİT İŞHANI NO:13 KÜTAHYA
Telefon Numarası: 2742239319
Faks Numarası:
E-mail Adresi: info@onderdil.com.tr
 
Üst Alt