• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Kurtlar Vadisi Irak'a Hollywoodvari gala!

GuardiaN

Acemi
Üye
Sinemaseverler tarafından merakla beklenen Kurtlar Vadisi Irak filminin galası, Lutfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda yapıldı. Galaya dizi ve filmin oyuncuları da katıldı.

Davetlilerin ABD askerlerince karşılandığı Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'ndaki galada, aksesuvar olarak Hummer cip ve makineli tüfek kullanıldı.

10 milyon dolarlık dev bir bütçeyle çekilen "Kurtlar Vadisi Irak" filminin dün akşam Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda yapılan galası, Hollywoodvari görüntülere sahne oldu. Aksesuvar olarak Hummer cipler ve ağır makineli tüfeklerin kullanıldığı gecede, aralarında Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen'in de bulunduğu çok sayıda davetliyi ABD askeri üniforması giymiş korumalar karşıladı.

Tüzmen, memleketi Gaziantep'te kurulan platoda bir kısmı çekilen film için, "Artık Hollywood ayarında, belki de üstünde filmler yapıyoruz. Türk sineması için gurur verici bir tablo" ifadelerini kullandı. Salona girmesiyle izdihama yol açan başrol oyuncusu Necati Şaşmaz da, "İlk sinema filmim olduğu için heyecanlıyım. Oyunculuğa devam edeceğim. Çekimlerde zorlanmadım" dedi.

Kaynak : AA
 

uzi

Acemi
Üye
22:50'de taksimde Kurtlar Vadisini izlemeye gideceğim , filmden sonra sizlere ayrıntılı bir bilgi veririm :)
 
Üst Alt