Kurtlar Vadisi Filistin

Pana Film, İsrail'e inat, 'Kurtlar Vadisi Filistin' ile insanlık dramını beyaz perdeye taşıyacak

Fenomen dizi Kurtlar Vadisi Pusu'da yer alan bir sahneyi protesto için planlı olarak diplomatik küstahlık yapan İsrail'e, "Doğruları söylemeye ve yanlışları teşhir etmeye devam edeceğiz" mesajını gönderen Pana Film'den ikinci uyarı "Kurtlar Vadisi Filistin" filmiyle geldi. Dizi senaristlerinden Bahadır Özdener, "1,5-2 dakikaya hassasiyet gösteriyorlar. 1,5 saatlik Filistin'i anlatalım, bakalım ne tepki verecekler" dedi.
 
Kurtlar Vadisi Filistin tanıtım fragmanı
[flv]http://panel.gazetevatan.com/video/file/270720101419083476422.flv[/flv]
 
Seve seve izleyeceğim bir film. Her ne kadar fragramınında çok çok kısa bir kesit yayınlansada filmin kalitesinden şüphem yok. Emeklerine sağlık.
 
İşte çok yakında vizyona girecek olan ve merakla beklenen Kurtlar Vadisi Filistin filminin fragmanı.

[flv]http://panel.gazetevatan.com/video/file/140820101503444835956.flv[/flv]
 
Merakla beklenen film Kurtlar Vadisi Filistin, halkın büyük ilgisini topluyor.

‘Kurtlar Vadisi Filistin’ filminin Adana ve Tarsus’ta devam eden çekimleri oldukça yoğun ve keyifli geçiyor. Halkın yoğun ilgisine ve sıcağa rağmen, filmin aksiyon sahneleri büyük bir heyecan içinde çekiliyor. Filmde yer alan oyuncuların oynadıkları aksiyon sahneleri, gerçeğini aratmıyor.

‘Kurtlar Vadisi Filistin’in dev oyuncu kadrosunda Necati Şaşmaz, Gürkan Uygun, Kenan Çoban, Erdal Beşikçioğlu, Nur Aysan, Mustafa Yaşar, Erkan Sever, Zafer Diper ve Umut Karadağ yer alıyor.

5 Kasım 2010’da Türkiye ve dünyada aynı anda vizyona girecek filmin yapımcılığını Pana Film adına Raci Şaşmaz üstlenirken, senaryosu Raci Şaşmaz, Bahadır Özdener ve Cüneyt Aysan tarafından kaleme alındı. Filmin yönetmenliğini ise Zübeyr Şaşmaz üstleniyor. Kurtlar Vadisi Filistin’in Özel Efekt (Special Effects) koordinatörlüğünü Mark Meddings ve dublör koordinatörlüğünü Dusan Hyska yapıyor. Görüntü yönetmenliğini Selahattin Sancaklı’nın yaptığı filmin müzikleri de Kalan Müzik’e ait…

FİLMİN KONUSU
Gazze’ye insani yardım malzemeleri götürmeye çalışan gemilere yapılan kanlı baskın üzerine Polat Alemdar ve arkadaşları Filistin’e gitmiştir. Yapılacaklar bellidir: Bu baskının askeri planlayıcısı ve yürütücüsü olan İsrailli komutan ele geçirilmelidir.

Filistinlilerle kurulan ilk temaslar sayesinde hedefine adım adım yaklaşmaya çalışan Polat Alemdar’ı bazı sürprizler beklemektedir. Hedeflerindeki kişi olan Moşe Ben Eliezer’in kural tanımaz gaddarlığı ve teknolojik imkânları işleri zorlaştırmaktadır. Polat, Moşe’ye ulaşmaya çalışırken, Filistin’de masum insanların nasıl öldürüldüklerini görür. Moşe, köyleri yıkmakta, çocukları öldürmekte ve Polat’a yardım eden herkesi hapse atmaktadır.
Ancak teknolojik imkânlar ve kural tanımazlık, Moşe’yi kurtarmaya yetmeyecektir.

1.20100821115504.jpg


haber3
 
Pana Film’in yapımcılığını üstlendiği ve Filistin’de yaşanan insanlık dramını konu alan “Kurtlar Vadisi Filistin” filminin fragmanı... Film 28 Ocak 2011’de Türkiye’de ve tüm dünyada aynı anda vizyona girecek

[flv]http://video.gazetevatan.com/video/file/051120101405402719254.flv[/flv]
 
Üst Alt