• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Kurdele bağlama teknikleri

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye

Bu örneklerle birçok şeyi süsleyebilirsiniz.
Toka yapabilirsiniz, tşörtlerinize süs olabilir, çocuklarınızın giysilerini süsleyebilirsiniz, hediye paketi yaparken kullanabilirsiniz vs. vs.

us.st11.yimg.com

orkuorkun

Kıdemli
Üye
genelde hanimlar bilir, bir gun misafirlik icin birsey kurdele gibi yapmak istedi hediye olarak.evde butun malzeme var. hanimi kurslara yollamistim.unutmus yapmayi.
su kurdele baglama olayini, gunun birinde hanim bana sordu ""kurdele baglamayi hatirliyormusun "":Seguridad: herseyi bilen ben , bilemedim. iste bunu garip karsilayan bizim hanim. icin nasil bilmem diye , internette de google da kurdele aramaya basladim bulamadim.

sirf bu yuzden bu yazdiginizi kisayol olarak sakladim, ve hanima yolladim
tesekkurler:Entusiasmado:

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
genelde hanimlar bilir, bir gun misafirlik icin birsey kurdele gibi yapmak istedi hediye olarak.evde butun malzeme var. hanimi kurslara yollamistim.unutmus yapmayi.
su kurdele baglama olayini, gunun birinde hanim bana sordu ""kurdele baglamayi hatirliyormusun "":Seguridad: herseyi bilen ben , bilemedim. iste bunu garip karsilayan bizim hanim. icin nasil bilmem diye , internette de google da kurdele aramaya basladim bulamadim.

sirf bu yuzden bu yazdiginizi kisayol olarak sakladim, ve hanima yolladim
tesekkurler:Entusiasmado:
Ne güzel işinize yaradıysa.Ben teşekkür ederim size okuyup,değerli yorumunuzu yazdığınız için..:Entusiasmado:

Üst Alt