• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Kurban Bayramınız Kutlu Olsun

Okunuyor :
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Buruk bir bayram yaşıyoruz. Bir yanda 24 şehidimizin, diğer yanda Van'da yitirilen canlarımızın dağladığı yüreklerle mahzun bir idrakin içindeyiz. Anaların kına yakıp Peygamber ocağına gönderdiği kınalı kuzular kendilerini bu vatan için kurban ettiler. Onlar İbrahimi bir sadakatle, İsmaili bir teslimiyetle bu vatana hizmet ederken vuruldular. Muhammedi bir müjde ile Hakkın huzuruna çıktılar. Başta aziz şehitlerimiz olmak üzere, depremde canlarını yitiren kardeşlerimize sonsuz rahmet niyaz ediyorum. Yakınlarına, sevenlerine ve milletimize sabır ve başsağlığı diliyorum. Bu duygular içerisinde Kurban Bayramınızı huzur, sağlık, mutluluk ve esenlik dilekleriyle kutluyorum.
mehmet necati güngör

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Bayramlar, dargınlıkların unutulduğu, insanların barıştığı, kardeşçe kucaklaştığı günlerdir. Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulandığı bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle… İYİ BAYRAMLAR

BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN

Sahin

Acemi
Üye
Selamün Aleyküm
Kuran sancaginin altinda toplanmak dilegile tüm islam aleminin Kurban Bayramini kutlarim.
allahin rahmeti üzerinize olsun

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Bi yaşa kadar para aldığın,
Bi yaşa geldiğinde para almayı bıraktığın,
Bi yaştan sonra da para vermeye başladığın garip bir gün
Sanırım çocuk büyümek için,bayramsa çocuğun büyüdüğünü anlaması için var..
Kurban bayramınızı en İçten sevgilerle kutlar nice hayırlı bayramlar dilerim.

BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN

sarı papatya

Acemi
Üye
Bi yaşa kadar para aldığın,
Bi yaşa geldiğinde para almayı bıraktığın,
Bi yaştan sonra da para vermeye başladığın garip bir gün
Sanırım çocuk büyümek için,bayramsa çocuğun büyüdüğünü anlaması için var..
Kurban bayramınızı en İçten sevgilerle kutlar nice hayırlı bayramlar dilerim.

BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN
Güzel bir tanımlama olmuş...

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Tüm İslam alemine Barış Huzur ve Bayramların En güzelini,En Hayırlısını Diliyoruz
Kurban Bayramınız Mübarek Olsun.

Üst Alt