Kuran'daki Tekrarlar

Bir dini uygulayanların %90'ı yanlış uyguluyorsa, o din ap açık bir din değildir.

İnanan bir insan açık açık belirtilen yasakları, günahları ve haramları yapmamalıdır sayın Kapkale. Bunun cezasını çekerin diyerek %90 yanlış yaparsa din değişmiş olur, yazının tek kelimesine bile dokunmazken uygulamayı tamamen değiştirirseniz münafık olmuş olursunuz. Eğer ki ben böyleyim diyorsanız inançlılar bizlerden önce sizler gbi münafıklarla savaşmalıdır. İnandığınız kitap bunu emreder.

Saygılar.

sayın bige hanım tek kişide inansa o dindir efenim deiştiremessiniz bu din tek kişiyle başladı tek kişiylede kalsa dindir deiştirmek sizin elinizde deil malesef efenim bilmem yanılıyormuyum

insanların değil,1,5 milyar müslümanı ilgilendirir.ben aciz bir varlık değilim.yaratıcı gibi birşeye ihtiyacım yok.

insanların değil,1,5 milyar müslümanı ilgilendirir.ben aciz bir varlık değilim.yaratıcı gibi birşeye ihtiyacım yok.

aciz değilmiş peh.başın ağrıdığında emret ağrımasın..Azrail geldiğinde hadi canımı vermem de bakalım.yada öldükten sonra geri gel.iki dakika sonrasını bile garantileyemessin.geldi bir kalp krizi gittin .eee hani aciz değildin.

Üst Alt