Kur’an- Kerim’e Göre Kabir Azabı Var Mı?

Yoktur..Bu kabir azabının varlığını iddia edenler, Kuran'a ilave yapmaktadırlar ve uydurma hadislere dayanmaktadırlar.

MÜ'MİN SURESİ

Onlar sabah akşam ateşin karşısına getirilirler. Kıyamet koptuğunda da: “Haydi, Firavun hanedanını en şiddetli azaba sokun!” denilir.40/46

Madem yoktur bana derin KUR'AN bilginiz ile şu ayetin yorumunu yapın o zaman...

Kuran'a ilave yapmaktadırlar

Ne dediğinin farkında mısın sen....? Bunu ispata davet ediyorum seni...? KUR'AN daki 114 SURE, 6666 ayet den işte şu ilavedir diye delil göstermeye davet ediyorum seni...:angry:

MÜ'MİN SURESİ

Onlar sabah akşam ateşin karşısına getirilirler. Kıyamet koptuğunda da: “Haydi, Firavun hanedanını en şiddetli azaba sokun!” denilir.40/46

Madem yoktur bana derin KUR'AN bilginiz ile şu ayetin yorumunu yapın o zaman...

Ne dediğinin farkında mısın sen....? Bunu ispata davet ediyorum seni...? KUR'AN daki 114 SURE, 6666 ayet den işte şu ilavedir diye delil göstermeye davet ediyorum seni...:angry:

Neden bukadar sinirli tavırlar içine giriyorsunuz herkes gibi sadece yorumunuzu yapsanız olmazmı?

şimdi bir konuyu açıklığa kavuşturalım o zaman....

Mezarda canlı olmadığına göre azapta olamaz..

şu cümlenin devamı şöyle mi olacak senin görüşün ile, ölümden sonra dirilmekde yoktur.. öldük bitti gitti herşey STOP yani son nokta böylemi..?

Neden bukadar sinirli tavırlar içine giriyorsunuz herkes gibi sadece yorumunuzu yapsanız olmazmı?

Bayan siz bilincinde yada faarkında değilsiniz ama...

Kuran'a ilave yapmaktadırlar

Şu sözün ihtiva ettiği anlam nedir biliyormusunuz...?

ben sizin suratınıza gelip hoşunuza gitmyecek bir takım hakaretler söylesem, benim kendi fikrim sizde benim hakkımda ki fikrinizi söyleyin canım mı diyeceksiniz...?

• Etiketler
    kabir azabı
  • Üst Alt