Külot modelleri

Külot modelleri

Külot modelleri çok farklı çeşitliliklerde ve renklerde kişilere özgü olarak üretilen bir iç giysisidir. Külot modelleri arasında tüllü, dantelli, fırfırlı, saten olanları mevcuttur. Bayanlar-erkekler- çocuklar tarafından kullanılan ve kullanılması da zorunlu bir iç giysidir. Ayrıca külot sağlıklı olması açısından ve hijyen oluşturduğu için de önemli bir iç giysidir.

Bayan külotlar çok farklı renklerde kullanırlar. Kumaş seçenekleri her biri için farklılık göstermektedir. Külotlarda kumaş önemli bir durumdur. Hijyen koşullarına önem verilmesi gereken kumaşlardan üretimi gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Külot seçenekleri arasında farklı model ve seçeneklerin yanı sıra kumaş seçimi önemlidir. Ter özelliği olmayan ve terletmeyen kumaşlarda külot seçimi yapmak daha faydalıdır. Giysilerin altından belli olmaması adına dikişsiz külotlar kullanılabilir. Dolayısı ile giysilerde daha iyi bir görüntü sergilenmiş olur.

Başlıca külot modelleri üreticileri;

  • Doremi iç giyim külot modelleri
  • Emay iç giyim külot modelleri
  • Kom iç giyim külot modelleri
  • NBB iç giyim külot modelleri
  • Yeni İnci iç giyim külot modelleri
  • X-Lady iç giyim külot modelleri
Külot renklerinde ve modellerinde herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır. Hamile külotları, çocuk külotları, erkek külotları, kadın külotları gibi birçok külot çeşitleri vardır. Külotlarda saten, tül, şeffaf renklerinde çok çeşitli renk modeller özellikle iç çamaşırlarında bulunmaktadır. Günlük ve fantezi iç giyim konusunda kaliteli çalışmalar yapan iç giyim firmaları başarılı olan ürünlerini ön plana çıkararak ilgi odağı olmayı başarmaktadır.

Her yıl yeni sezon trendleri ile birlikte karşımıza çıkan iç giyim firmaları iç giyim sektöründe leopar, çiçekli, saten, tül, yırtmaçlı, gibi birçok iç çamaşırı modeli ile birlikte karşımıza çıkmaktadır. Saten, pamuklu, jarse, Penye gibi birçok kumaş seçeneği bulunmaktadır
 
Üst Alt