Küçük banyolar için çözümler

Küçük banyolar için çözümler

Küçük banyo dekorasyonu olarak işe ilk, lavabonuzu bir depolama ünitesinin ünitesinin üzerine yerleştirmekle başlayıp, alandan tasarruf edebilirsiniz. Eğer banyonuz çok dar ise banyo tezgahı yerine ayaklı lavabo kullanmanız daha uygun olacaktır.

Banyo mobilyası seçerken yuvarlak hatlı modelleri tercih edin. Yuvarlatılmış köşeler rahatça hareket etmenize yarar sağlar. bunun yanı sıra banyoda duşmu yoksa küvetmi kullanacağınıza karar verin. duş sistemi daha az yer kaplar ve görüntü olarak da mekanı olduğundan büyük gösterir. Duvara monte edilen köşeli tuvalet sistemi ve lavabolar, ayaklı modellere nazaran eyrden daha fazla tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Fakat böyle bir durumda duvarın bu ağırlığı taşıyabilmesinden emin olmalısınız.

Tuvaletlerden alan kazanmak istiyorsanız, duvar için rezervuar sistemini kullanabilirsiniz. Gömme dolap sistemleri, havlu , bornoz , aile bornoz ve havlu seti ve paspas malzemeleri için deplama işlevini büyük ölçüde görecektir. Son olarak banyo ve tuvaletlerde doğala yakın bir tonda ışık veren ve ayarlanabilen aydınlatmalar kullanın, böyle yaparak daha aydınlık ve ferah bir ortama sahip olursunuz.
 
Üst Alt