• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Kriz geliyor, fazla para harcamayın

Okunuyor :
Kriz geliyor, fazla para harcamayın

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Gedikli: "Biz toz pembe bir tablo çizmiyoruz, gerçekleri konuşuyoruz

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Bülent Gedikli, dünya ekonomisinin iyiye gitmediğini ve bunun Türkiye üzerinde de olumsuz etkileri olacağını söyleyerek, "Kötü haberi veriyorum; dünya ekonomisinde kara bulutlar gözükmeye başladı. Dünya daha büyük krizlerle karşı karşıya kalacak. Bunlar da oluyor. Muhtemelen dünya ekonomisinde bir kriz olacak. Türkiye'ye olumsuz etkileri olacaktır. O yüzden tedbirli olun. Ne varsa onu tutun. Fazla harcamayın" dedi. Devamı...

consume

Kıdemli
Üye
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Gedikli: "Biz toz pembe bir tablo çizmiyoruz, gerçekleri konuşuyoruz

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Bülent Gedikli, dünya ekonomisinin iyiye gitmediğini ve bunun Türkiye üzerinde de olumsuz etkileri olacağını söyleyerek, "Kötü haberi veriyorum; dünya ekonomisinde kara bulutlar gözükmeye başladı. Dünya daha büyük krizlerle karşı karşıya kalacak. Bunlar da oluyor. Muhtemelen dünya ekonomisinde bir kriz olacak. Türkiye'ye olumsuz etkileri olacaktır. O yüzden tedbirli olun. Ne varsa onu tutun. Fazla harcamayın" dedi. Devamı...
Hani herşey güzeldi ?
Hani herşey düzeliyordu .Oldu mu şimdi bu ?

B

bursali68

Ziyaretci
Merhaba,

Akşam TV de izledim,açıklamayı...Ben " Otomotiv sektöründeyim " ve gerçekten " yolun ucu " gözükmüyor...İspanya - Yunanistan ve şimdi de İtalya , Türkiye'nin de sıkıntıya düşmesine sebebp olacaktır diye , özellikle üretim sektörünün öngörüsü var şu anda....O yüzden de sürekli " dolar ve euro " ile oynanıyor...Bir miktar yükseltiliyor....Bence dikkat etmek gerek çünkü , ekonomik kriz " HEMEN KAPI EŞİĞİNDE "....

Sağlıcakla kalınız...

R

redyellow

Ziyaretci
Krizi de bir türlü getiremediler türkiyeye... Bir kaç senedir ha geldi ha gelecek ha bire insanları korkutuyorlar.

İnşallah gelmez diyelim, ülkemizin, milletimizin iyiliği için krizlerden uzak olmak iyidir.

B

bursali68

Ziyaretci
Merhaba,

Eğer kriz gelir de ,derinleşirse bu sefer sanırım bir çok firma BATAR...Bir an önce avrupanın da toparlanması gerek ,çünkü sonuçta ekonomi GLOBAL...Ve avrupa ile ekonomik alış - verişimiz çok fazla...

Sağlıcakla kalınız....

Venhar

1. Hikaye yarışma birincisi, 2. Avatar yarışma bir
Üye
komşuda pişiyor ama bize düşmez inş. :)) umarım en yakın zaman da toparlarlar yoksa ne şehit ne gazi ........ olcaz yani... global ekonominin riski de bu işte ...

Üst Alt