• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Kova Kadını Hakkında Bazı Yorumlar

• Konbuyu başlatan -BaDe-
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 26
  • Görüntüleme 22K

Okunuyor :
Kova Kadını Hakkında Bazı Yorumlar

barcomac

Acemi
Uzaklaştırıldı
Sizde mi forum yöneticisisiniz galiba ? Evet kuralları okumadım. Çoğu insanda okumaz zaten. Ayrıca hakaretin ne olduğunu bilicek kadar akla ve birikime sahibim. Nerde hakaret var anlamış değilim??? Ukala demek hakaretse o sizlerin kopleksindendir. He şimdi kopleksi de bir hakaret olarak algılıyorsanız o zaman beni üyelikten atabilirsiniz. BEn zaten yazımda da okuduğunuz üzere sadece Bade nin yazdığı yazı için üyelik yapmıştım bir daha da gireceğimi sanmıyorum.

Ayrıca Forum yöneticileri başta olmak üzere kimseye bişey söylenemez diye birşey de yazıyormu o kurallarda ???

Son olarakta, sizin söylediğiniz (siz diyorum dikkat edin) UYARIYORUM bir TEHDİT ti sanırım. Demekki siz yöneticilerde TEHDİT edebiliyormuşsunuz !!! İstediğnizi yapmakta özgürsünüz. Yönetici sizsiniz !!!??? :)) Benim size ihtiyacım yok unutmayın, sizin de benim gibi üyelere ihtiyacınız yok. İyi yöneticilik yapmalar size... MODERATÖR ...

B

blueice

Ziyaretci
Sizde mi forum yöneticisisiniz galiba ? Evet kuralları okumadım. Çoğu insanda okumaz zaten. Ayrıca hakaretin ne olduğunu bilicek kadar akla ve birikime sahibim. Nerde hakaret var anlamış değilim??? Ukala demek hakaretse o sizlerin kopleksindendir. He şimdi kopleksi de bir hakaret olarak algılıyorsanız o zaman beni üyelikten atabilirsiniz. BEn zaten yazımda da okuduğunuz üzere sadece Bade nin yazdığı yazı için üyelik yapmıştım bir daha da gireceğimi sanmıyorum.

Ayrıca Forum yöneticileri başta olmak üzere kimseye bişey söylenemez diye birşey de yazıyormu o kurallarda ???

Son olarakta, sizin söylediğiniz (siz diyorum dikkat edin) UYARIYORUM bir TEHDİT ti sanırım. Demekki siz yöneticilerde TEHDİT edebiliyormuşsunuz !!! İstediğnizi yapmakta özgürsünüz. Yönetici sizsiniz !!!??? :)) Benim size ihtiyacım yok unutmayın, sizin de benim gibi üyelere ihtiyacınız yok. İyi yöneticilik yapmalar size... MODERATÖR ...
Uyarıyla tehditin araındaki farkı anlamamanız sizin bileceğiniz iş.

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye

Senin gibi ukalalar bu foruma çok geldi ama geldiği gibide gitti son hızla.Bu forumda yazmak,kalmak istiyorsan önce saygılı,seviyeli olmasını biliceksin yöneticilere ve üyelere..
Senin bir daha zahmet edip girmene gerek yok foruma BANLANDIN çünkü..:angry:

resonance

Acemi
Üye
Özür dilerim yanlış yazımdan dolayı, kontrol etmeden göndermiştim.
Bu özellikler beni çok üzen eski aşkımın özelliklerine benziyor.
Yazılarınızın tamamını okudum, çok güzel konulara değiniyorsunuz, okumaktan keyif alıyorum. Özellikle bugünlerde...

Venhar

1. Hikaye yarışma birincisi, 2. Avatar yarışma bir
Üye
Benim sevgili ablam
kova burcu inaırmıısnız a.z kadar taşıyor özelliklerini
orda yazıyormu bilmem hani derler ya (erkek gibi kız diye ablam da öyle işte vay onun eline düşenlere heheheheh

-BaDe-

Kıdemli
Üye
Özür dilerim yanlış yazımdan dolayı, kontrol etmeden göndermiştim.
Bu özellikler beni çok üzen eski aşkımın özelliklerine benziyor.
Yazılarınızın tamamını okudum, çok güzel konulara değiniyorsunuz, okumaktan keyif alıyorum. Özellikle bugünlerde...
Rica ederim bende takıldım zaten =)
Teşekkürler konularım ilgi çekebiliyosa ne güzel...=)

Benim sevgili ablam
kova burcu inaırmıısnız a.z kadar taşıyor özelliklerini
orda yazıyormu bilmem hani derler ya (erkek gibi kız diye ablam da öyle işte vay onun eline düşenlere heheheheh
erkek gibi hmm... =P

Tüm sayfalar yüklendi.
Reklam amaçlı yazı ve link içeren yorumlar onaylanmaz.
Üst Alt