• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Kötü kız yalanları

Okunuyor :
Kötü kız yalanları

orkuorkun

Kıdemli
Üye
Biliyorum Bu adam çok biliyor diyeceksiniz. Yanlış yola sapan veyahut hiç kadınla olmamış tüysüz genç, 2 kere falancayla olmuş bütün kadınları fethettiğini sandın. Feleğin çemberinden geçmiş kadın. Sen ilk değildin ve son olmayacaksın. Kadın dünyasına 2 şekilde girersin ya evlenerek yada illegal yoldan . Yoksa o ciğere hiç ulaşamazsın kedi. Evlensen de, evlenmesen de ucu paraya daynır ciğere ulaşmanın. Her şeyin bir bedeli vardır.
Başına gelecek Gerçek olmayan yalanlardan oluşan bir bataklık içine girdiysen, Yoldan çıkıp devamlı pişmanlık duyuyorsundur evliysen. Hele çocuklarının rızkını başkasıyla yemek zordur.

Gelelim geçici takıldığınız kadınların yalanlarına, 5 şekilde takılmak vardır
1-shot time (sadece seks yapıp işinizi görürsünüz 5-10 dakika, anlık) 2- Saatlik saat 3-6 arsında dersiniz ekskortlar gelir 3-Gecelik hotel gibi ama arasıra 1-2 gün 4- uzun süreli Gece hayatı bazen 2-10gün 1 ay ama geçici 5-Metres( karısı gibi)
3 ve 4 numaralı şıklarda Kadınlar sizden para almayı becerir.

1- En kolay numara Doğumgünü numarasıdır, yarın veya bu hafta falanca gün doğumgünüdür. Adama para harcattırır (adam karısına sevgilisine almaz ama ona alır-)
Özellikle en güzel avlar daha önce sevgilisi olmamış çocuklardır. Altın zincirini bile sattırır çocuga

2- Arkadaşının doğumgünüdür, Seni de ona götürür. Hediye alırsın bir gün senden başkası ile çıkarsa öteki kadın da onun doğumgünü diye harcattırır. Eglencesine
3- Çocuğuna oyuncak aldırır, Buzdolabını doldurur, sevgiliyi markete sokar.
4-Annesi hastadır , Rahatsızdır. Paraya ihtiyaç vardır.
5- uzun süreli ilişki yaşayanlarda kız genç,Adam yaşlı ise kız ‘’Benim problemlerim var ‘’ oyunu oynanır. Psikolojik problemlerdir. Hep bir problemi vardır. Adam da para ile problemleri çözmeye çalışır.
6-Ayakkabısı yoktur. Ayakkabı almak ister ama parası yoktur.
7-
8
9
Bu liste gider ve uzar

Para bittiyse :) No money, no honey ayrılır
ve eger yabancı bir ülkedeyse sizin gözünüzün önünde başka erkekle sizi görmemezlikten gelir kahkahalarla geçerler yanınızdan . içinizden geçer de Öldüremezssiniz orası Türkiye değil . Ne o tapulu malınız mı sanmıştınız.
kadın asiidir, elde tutmasını becermek marifettir. Evlilik ilişkisinden şaşmayın. En azından beceriksizliklerimizi kapatır. Ama Tutmasını da becerin kadın asidir.Evlilikte veya değil farketmez.
--
Bizim kötü kızlar
Sizden sonra daha ne başkaları gelir, şu doğumgünü nedense hergün doğumgünü olur. Yeni bir sevgili gelince hep başlar. hepsi yeniden başlar. Problemleri devam eder,Bunalıma girer,bazen sinir krizleri geçirir. Altın künyesini bozduran erkekler aranır. Sonuna kadar. Kimi bekar gençler evleneceğni bile hayal eder. İlk yattığı kadındır tesadüfen herşeyini verir. Kimisi araba alır,kimisi daire . Bu çok karışık bir iştir.
Yalan sadece kötü kızlar söylemez, evlilik içinde de vardır birşeyler yaptırmak için numarlar yapan.nereden öğrenmiştir bilinmez tiyatro yapmasını.
Siz sadece çalışın ve paraları kadınlara verin ! onlar harcamasını sizden iyi bilir.. :prv:

senolmutlu@2009 Supermeydan
 
Son düzenleme:
Üst Alt