Kötü Amaçlı Yazılım ve Casus Yazılım Temizleme programları

Ad-Aware Free Antivirus+ , virüs ve casus yazılımlar başta olmak üzere reklam, rootkit, trojan türü tüm zararlı yazılımlardan koruma sağlıyor. Sistem kaynaklarını sömürmemek için iyileştirilen CPU kullanımı sayesinde bilgisayarın ağırlaşması gibi problemlere yol açmıyor.

Spybot - Search & Destroy : bilgisayarınızdaki çeşitli türden spyware yani casus programı bulup kaldırabilen ücretsiz bir güvenlik yazılımı.

Spybot Search Destroy Portable: En çok tercih edilen casus yazılım temizleme programlarından biri olan Spybot Search Destroy in portable sürümü. Üstelik yazılım ücretsiz.

Malwarebytes' Anti-Malware programı isminden anlaşılacağı gibi bir malware temizleme programı. Küçük boyutuna rağmen bilgisayarınıza herhangi bir yol ile bulaşmış kötü niyetli yazılımları bulmak ve temizlemek için kullanabileceğiniz bu güçlü güvenlik programı...

IObit Malware Fighter Free ikili teknolojisi sayesinde bilgisayardaki zararlı yazılımları temizlemekle kalmaz sürekli koruma sağlar.
Sisteme sızmaya çalışan spyware, keylogger, bot, worm, adware, trojan, hijacker gibi zararlı yazılımların tümü engellenir. IObit Malware Fighter ücretsiz olmasının yanında hızlı ve etkili bir araç.

ThreatFire Free programı son zamanlarda çıkan özellikleri geliştirilmiş zararlı yazılım yoketme programıdır. Üstelik bu versiyonu ev ve iş kullanıcıları düşünülülerek ücretsiz olarak verilmektedir. Daha ayrıntılı Pro versiyonuda mevcuttur.

SUPERAntiSpyware Free Edition çok boyutlu tarama teknolojisi ve işlemci sorgulama teknolojisi ile yeni jenerasyon bir casus veya reklam yazılımı silme programıdır. 1.000.000'dan fazla casus yazılımı bulup silerek sisteminizi korur.
 
CWShredder Trend Micro'nun bu ücretsiz yazılımı tarayıcınıza yüklenmiş zararlı yazılımları bulur ve temizler.

Program hem bulaşmış virüsü temizliyor ve İnternet Explorer başlangıç sayfamızın değişmesine ve kitlenmesine neden olan zararlıları kaldırıyor, hemde bilgisayarınıza sonradan girebilecek virüsleri önleyerek kilitlenmeyi önlüyor.

Ad-Aware Free Internet Security Bilgisayar Sisteminize bulaşabilecek virüs, spyware, adware, trojan, worm, rootkit gibi zararlı yazılımlardan sisteminizi koruyabileceğiniz Ad-Aware yazılımı yüksek performans almanız için tasarlanmış. Sürekli güncellenen listesi ile tehditlere karşı sürekli olarak hazır durumda bulunmanızı sağlayan Ad-Aware Free Internet Security çoklu tarayıcı desteği de sunuyor. Ürünün Türkçe desteği de bulunmakta.

STOPzilla: Kullanıcılara zararlı site koruması ve gelişmiş casus yazılım temizleme yetenekleri sunan STOPzilla güvenlik konusunda hayatınızı kolaylaştıracak
 
Üst Alt