Korse çeşitleri

Korse çeşitleri

Korse bir kadının dolabında olması gereken ve zamanı geldiğinde de kullanılması gereken bir üründür. Korse çeşitleri arasında yer alan birçok çeşit bulunmaktadır. Korse vücut hatlarını düzeltmeye yarayan vücudu sıkılaştıran ve kıyafetler altında kullanılarak vücudu ince göstermeye yarayan bir üründür. Kadınlar ve erkekler tarafından kullanılmaktadır. Kilolu olan kişilerin kullanımına uygun ürünlerdir. Korse çeşitleri arasında; zayıflatıcı korseler, sıkılaştırıcı korse çeşitleri, inceltici korseler gibi birçok çeşit vardır. Bu korseler, vücut duruşu açısından önem kazanmaktadır. Şeffaf bantlar sayesinde aşağı kayarak toparlanmaz.

Korsenin üst kısımları şekilli veya dantelli olabilir. Aynı zamanda vücudunuzdaki problemli ve kusurlu bölgeleri şekillendirir ve hedefleri belirler. İnce olması nedeniyle elbiselerinizin üzerinden belli olmaz, ayrıca çok hafiftir. Sıkılaştırıcı korseler, 2,3 beden daha inceltir. Sıkılaştırıcı [/U] korse çeşitleri birçok bayan tarafından tercih edilmektedir. Özellikle kusurlu bölgelerde çok iyi sonuçlar oluşturan bu korseler ten, beyaz, siyah renkleri ile her türlü kıyafetinizin altına giyebileceğiniz renklerde tasarlanmıştır.

Bacağı sıkma veya sizi rahatsız etme gibi durumlar veya sorunlar oluşturmamaktadır. İnceltici korse çeşitleride kumaş özellikleri ile terlemeye neden olmaz veya kötü kokulara mahal vermez. Zayıflatıcı korseyi sadece giymeniz ve hareket etmeniz yeterlidir. Her tür elbisenizin veya kıyafetinizin altına rahatlıkla giyebileceğiniz gibi ve iz oluşturmayan bu korse çeşitleride dikiş sistemi yoktur. Dikişsiz özellikleri ile teninizi sarar ve sıkmaz. Rahatlık sağladığı gibi aynı zamanda dışarıdan bakıldığında kötü bir görüntü oluşturmaz. Dikişsiz modelleri ile birlikte dışarıda kıyafet üzerinden gözükmezler.
 
Üst Alt