Korkaklar İçin Terkedilme Rehberi

Onun artık sizin için bir anlamı yok mu? Ayrılmaktan çok mu korkuyorsunuz. İşte onun bitirmesini sağlamak için size rehber.

"Açıkça belli ama eğer bir erkek sizin söylediğiniz ufak tefek şeyleri kaale almıyorsa dinlemiyor demektir." Grazia dergisinin kızları böyle söylüyor. Yani size gününün ne kadar kötü geçtiğini anlatmaya başlarsa sadece "Peki, bir şey olmaz" deyin veya direk karşıya bakın hatta belki de ıslık çalın.

Yalan yalan yalan yalan yalan!

"Erkek arkadaşlarınızla buluşmak istiyorsanız bunu direkt itiraf edebilirsiniz. Ama sakın bardan sarhoş bir halde arayıp işte olduğunuzu söylemeyin.'" diyor Grazia. Ya da siz söyleyin.

Şöyle uzun güzel bir tatile çıkın

Grazia kızları "Çok fazla borcunuzun olması çok büyük bir kusur. Çok büyük bir sorumsuzluk ve bundan evlenirsek ve çocuklarımız olursa bize bakamayacağınızı anlarız. Öte yandan kendinizi korkutucu kredi kartı faturaları arasında bulabilirsiniz. Peşinize düşecek Rus mafyaları da bu yöntemi tercih etmememizi söylüyor.

Ona annenizmiş gibi davranın

Bunun anlamı sizi işe bırakması veya gardırobunuzda canavar araması değil. Hayır, ondan delicesine her şeyi isterseniz bir süre sonra sizin yerinize bir kedi almayı düşünebilir. "Ama sarılırken kafanızı çenemin altına koymayın." diyor Grazie kusar gibi yaparak. "Bu çok garip."

"Kitap okumayan erkekler bize itici geliyor." diyor Grazie kızları. Etiket okumak veya ürünlerin içindeki folik asit miktarını, öğrenmek bunların içinde değil merak etmeyin.
askmen
 
Üst Alt