Konya'da çekilen UFO fotoğrafı

Konyada yerel bir gazetenin genel müdürü tarafından çekilen ve UFO mu, değil mi? sorularını gündeme getiren fotoğrafa, Sirius Ufo Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi Başkanı Haktan Akdoğan resmi yazıyla cevap verdi.

753321_detay.jpg


Fotoğrafın bugüne kadar çekilenler arasında en neti olduğunu vurgulayan Akdoğan, Fotoğrafta görülen cisim UFO. İncelemelerimizin ardından fotoğrafta kesinlikle yüzde yüz fotomontaj olmadığını tespit ettik ve fotomontaj olmadığına dair resmi araştırma sonuç belgesini merkezimizce verdik.

Birçok insan inanmak istemese de, UFO gerçeği vardır. İnsanoğlunun da bu gerçeği artık kabul etmesi gerekiyor dedi. Ekibi ile birlikte fotoğrafın çekildiği Seydişehir Kibele Dağı bölgesine gidip araştırma yapacaklarını ifade eden Akdoğan, Fotoğrafın çekildiği o bölge bizim için artık çok önemli, en kısa zamanda gelip uzman arkadaşlarımızla birlikte gerekli bilimsel çalışmalarımızı yapacağız dedi.

Zafer SAMANCI/ KONYA (AHT)
 
Adam makinenin üstünden yemek kaşığını ters çevirmiş, kadraja sokmuş, ufo diye yedirmeye çalışıyor... :))
 
Adam makinenin üstünden yemek kaşığını ters çevirmiş, kadraja sokmuş, ufo diye yedirmeye çalışıyor... :))

resme ilk baktigimda bende Anadoluda erkeklerin giydikleri kasketin ters cevrilmis halini dedigin gibi kadraja sokup cekmis diyesim geldi... Cem YILMAZ in tabakla ufo fotografi cektigi gibi...?

Gercekte olabilir bilemiyoruz ki...???
 
SİRİUS UFO Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi Başkanı Haktan Akdoğan, Konya'nın Seydişehir İlçesi Kuğulu Park'ta çekildiği iddia edilen UFO fotoğrafının yaptıkları inceleme sonrası bölgede bulunan sokak lambasının bir bölümü olduğunu tespit ettiklerini söyledi.
 
Üst Alt