Konya Yabancı Dil Kursları

Akşehir Amerikan Kültür Derneği Yabancı Dil Ve Bilgisayar Kursu
Konya Akşehir'de hizmet veren bir kurstur. Akşehir Amerikan Kültür Derneği Yabancı Dil Ve Bilgisayar Kursu yabancı dile ihtiyaç duyan kişilere yabancı dil öğretmek amacıyla kurulmuştur. Akşehir Amerikan Kültür Derneği Yabancı Dil Ve Bilgisayar Kursu gruplar öğrencilerden gelen talepler doğrultusunda açılmaktadır. Akşehir Amerikan Kültür Derneği Yabancı Dil Ve Bilgisayar Kursu kurs ücretleri ve diğer dillerdeki kurslar için aşağıdaki telefondan bilgi alabilirsiniz. (İngilizce, Almanca, Fransızca vs. dillerden hangileri için ders verildiğini ve seviye grupları ile ilgili bilgi için kursun aşağıda verilen telefonundan net bilgi alabilirsiniz.)
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: KONYA / AKŞEHİR
Adı: AKŞEHİR AMERİKAN KÜLTÜR DERNEĞİ YABANCI DİL VE BİLGİSAYAR KURSU
Adresi: MEYDAN MAHALLESİ BUĞDAY SOKAK NO:4
Telefon Numarası: 3328120203
Faks Numarası:
E-mail Adresi: aksehir@amerikankultur.org.tr

Çağdaş Şahan İngilizce Bilgisayar Kursu
Konya Ereğli'de hizmet veren bir kurstur. Çağdaş Şahan İngilizce Bilgisayar Kursu yabancı dile ihtiyaç duyan kişilere yabancı dil öğretmek amacıyla kurulmuştur. Çağdaş Şahan İngilizce Bilgisayar Kursu gruplar öğrencilerden gelen talepler doğrultusunda açılmaktadır. Çağdaş Şahan İngilizce Bilgisayar Kursu kurs ücretleri ve diğer dillerdeki kurslar için aşağıdaki telefondan bilgi alabilirsiniz. (İngilizce, Almanca, Fransızca vs. dillerden hangileri için ders verildiğini ve seviye grupları ile ilgili bilgi için kursun aşağıda verilen telefonundan net bilgi alabilirsiniz.)
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: KONYA / EREĞLİ
Adı: ÇAĞDAŞ ŞAHAN İNGİLİZCE BİLGİSAYAR KURSU
Adresi: BOYACI ALİ MAH.BULVAR CAD.KÖŞKER İŞHANI NO:10 KAT:3 EREĞLİ/KONYA
Telefon Numarası: 3327105664

Savarona Yabancı Dil Kursu (ereğli Şubesi)
Konya Ereğli'de hizmet veren bir kurstur. Savarona Yabancı Dil Kursu (ereğli Şubesi) yabancı dile ihtiyaç duyan kişilere yabancı dil öğretmek amacıyla kurulmuştur. Savarona Yabancı Dil Kursu (ereğli Şubesi) gruplar öğrencilerden gelen talepler doğrultusunda açılmaktadır. Savarona Yabancı Dil Kursu (ereğli Şubesi) kurs ücretleri ve diğer dillerdeki kurslar için aşağıdaki telefondan bilgi alabilirsiniz. (İngilizce, Almanca, Fransızca vs. dillerden hangileri için ders verildiğini ve seviye grupları ile ilgili bilgi için kursun aşağıda verilen telefonundan net bilgi alabilirsiniz.)
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: KONYA / EREĞLİ
Adı: SAVARONA YABANCI DİL KURSU (EREĞLİ ŞUBESİ)
Adresi: PİRÖMER MAHALLESİ ÜÇGÖZ CADDESİ TUVANA İŞHANI NO:20 KAT:1-2 EREĞLİ/KONYA
Telefon Numarası: 3327120268
 
Üst Alt