Kombinezon

Kombinezon

Kombinezon bir iç giysisidir. Bayanlar tarafından kullanılan elbiselerin altına giyilen aynı zamanda astar görevi gören ve ayrıca birçok özelliği ve çeşitli ve modelleri olan bir iç giysidir. Kombinezon modelleri genellikler kısa olarak üretimi gerçekleştirilen bir gecelik türü olarak da adlandırılır. Kombinezon modellerinde renkler ve modeller de sınırlama bulunmamaktadır. Genellikle kısa askılı şekilde olanları mevuttur. Kombinezon modelleri genellikle satenden ve ipekten üretimi gerçekleştirilen bir iç giysidir. Genellikle gecelik olarak adlandırılır ancak aslında elbise altına giyilen aynı zamanda görsel güzelliği olan ve estetik de bir havası olan bir astar gecelik türüdür. Kombinezonla uyunabilir gecelik olarak kullanılabilir doğrudur.

Ancak örneğin kısa bir elbise giyildiğinde veya uzun bir elbise giyildiğinde altına giyilmesi hep üstteki elbisenin duruşunun daha iyi gösterdiğini sağlamaktadır. Kombinezon modellerinde renkler siyah-beyaz-krem-kırmızı-lila-mor gibi birçok renk çeşitleri bulunmaktadır. Göğüs kısmı balenli veya balensiz olanları da mevcuttur. Genelde kombinezonlar eskiden çok fazla kullanılırdı eksi Türkler yani eksi hanımlar tarafından kullanılan bir iç giysisiydi. Ancak günümüzde çok fazla kullanılmasa da yinede kullanan kişiler bulunmaktadır. İç çamaşırı sektörleri her yıl kataloglarında kombinezon seçeneklerini de iç çamaşırları seçenekleri arasında göstermektedirler.

Kombinezon üreticileri;

  • Kom iç giyim kombinezon modelleri
  • Le Jardin iç giyim kombinezon modelleri
  • NBB iç giyim kombinezon modelleri
  • Yeni İnci iç giyim kombinezon modelleri

Yeni sezon kombinezonlar trend olan renkleri ile birlikte kataloglarda yer almaktadır. Kombinezonlar estetik görünümleri açısından da dikkat çekici iç giysilerdir. İç giyim sektörü bayanlar için özellikle çok çeşitli ve çok farklı modelleri olan giyim sektörüdür. Kombinezonlar çeşitli seçenekleri ile bayanlara hitap etmekle birlikte ayrıca hoş görünümleri olduğundan dolayı bayanların dikkatini çeken ve sürekli kullandıkları iç giysilerdir.
 
Üst Alt