Kocaeli Yabancı Dil Kursları

Yıldıray Bilgisayar, Bilgisayarlı Muhasebe,
İngilizce ve Sürücü Kursları

Tel&Fax : (262) 646 55 42-643 91 89
Hacı Halil mh. Zübeyde Hanım cd. 1225. sk.
No:14 Kat:2-4 41400 Gebze/KOCAELİ
http://www.geocities.com/imozel/

Süha Dil Kursu

Kocaeli Gebze'de hizmet veren bir kurstur. Süha Dil Kursu yabancı dile ihtiyaç duyan kişilere yabancı dil öğretmek amacıyla kurulmuştur. Süha Dil Kursu gruplar öğrencilerden gelen talepler doğrultusunda açılmaktadır. Süha Dil Kursu kurs ücretleri ve diğer dillerdeki kurslar için aşağıdaki telefondan bilgi alabilirsiniz. (İngilizce, Almanca, Fransızca vs. dillerden hangileri için ders verildiğini ve seviye grupları ile ilgili bilgi için kursun aşağıda verilen telefonundan net bilgi alabilirsiniz.)
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Adı: SÜHA DİL KURSU
Adresi: H.HALİL MAH.ATATÜRK CAD.TUNCER İŞ MERKEZİ NO:10 KAT:3 GEBZE/KOCAELİ
Telefon Numarası: 2626463421
Faks Numarası:
E-mail Adresi: [email]info@suhadil.com[/email]

Bimser Bilgısayar, Bilgisayarlı Muhasebe Ve İngilizce Kursu

Kocaeli İzmit'te hizmet veren bir kurstur. Bimser Bilgısayar, Bilgisayarlı Muhasebe Ve İngilizce Kursu yabancı dile ihtiyaç duyan kişilere yabancı dil öğretmek amacıyla kurulmuştur. Bimser Bilgısayar, Bilgisayarlı Muhasebe Ve İngilizce Kursu gruplar öğrencilerden gelen talepler doğrultusunda açılmaktadır. Bimser Bilgısayar, Bilgisayarlı Muhasebe Ve İngilizce Kursu kurs ücretleri ve diğer dillerdeki kurslar için aşağıdaki telefondan bilgi alabilirsiniz. (İngilizce, Almanca, Fransızca vs. dillerden hangileri için ders verildiğini ve seviye grupları ile ilgili bilgi için kursun aşağıda verilen telefonundan net bilgi alabilirsiniz.)
Adı: BİMSER BİLGISAYAR, BİLGİSAYARLI MUHASEBE VE İNGİLİZCE KURSU
Adresi: FETİYE CAD.ÖZSOY İŞHANI NO:4 KAT:2/4 KOCAELİ
Telefon Numarası: 2623250818
Faks Numarası:
E-mail Adresi: [email]info@bimseregitim.com.tr[/email]

İleri Dilko Yabancı Dil Kursu

Kocaeli İzmit'te hizmet veren bir kurstur. İleri Dilko Yabancı Dil Kursu yabancı dile ihtiyaç duyan kişilere yabancı dil öğretmek amacıyla kurulmuştur. İleri Dilko Yabancı Dil Kursu gruplar öğrencilerden gelen talepler doğrultusunda açılmaktadır. İleri Dilko Yabancı Dil Kursu kurs ücretleri ve diğer dillerdeki kurslar için aşağıdaki telefondan bilgi alabilirsiniz. (İngilizce, Almanca, Fransızca vs. dillerden hangileri için ders verildiğini ve seviye grupları ile ilgili bilgi için kursun aşağıda verilen telefonundan net bilgi alabilirsiniz.)
Adı: İLERİ DİLKO YABANCI DİL KURSU
Adresi: BELDE SOK.NO:5 KAT:7 İZMİT/KOCAELİ
Telefon Numarası: 2623230027
Faks Numarası:
E-mail Adresi: [email]dilkoizmit@dilko.com.tr[/email]

Üst Alt