• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Kızlık zarı diktirmek helal mi? Haram mı?

• Konbuyu başlatan sibel
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 26
  • Görüntüleme 27K

çacelya.

Acemi
Üye
cogunuzun yazdıgını hayretler icinde okudum. yanls degerlendiriyorsunuz hepiniz. haram mıdır helal midir o konuda yorum yapamam ama gercekten zor duruma dusmus ve bunu yaptırmaktan baska caresi olmayan genc kızlar var!! peki onlar ne yapsn ailelerine söyleyip ölümü mü beklesin!!!! yada evlenmek uzere oldugu insana soyleyip terk mi edilsin...
cogu genc kız erkek arkadaslari tarafindan kandiriliyorlar! yaslari kucuk oldugu icin bos vaatlere kanip herseyini karsısındakine veriyorlar. hata oldugunu farkettikleri zamansa hersey icin cok gec oluyor. bekaret meselesi ulkemizde tabu olmaktan cıksaydı kimse kimseyi kandırma geregi duymazdi!! ama dedigim gibi bazi zorunlu durumlarda olabiliyor. ALLAH'ım her genc kiza telli duvaklı gelin olmayı ilk birlikteligini evlendigi kisiyle yasamayi nasip etsin... ama farklı durumda olanları da yadirgamak yerine empati yapmayi deneyin bence!!!!!

Mehdikonya

Amatör
Üye
Toplum olarak geldiğimiz hale bir bakın arkadaşlar. Daha dinimizi tanımıyor ve bilmediğimiz konularda ahkam kesiyoruz. Yazıklar olsun bizlere. Allah (c.c.) yarattığı hiçbirşeyi sebepsiz yaratmaz.

Eğer kızlık zarı yaratılmışsa ve bunu biliyorsak bir sebebi vardır. Önemli olmayan ve istenildiği gibi girip çıkılabilecek bir kapıya neden kilit konulsun ki. Herkes istediği gibi girip çıksın o zaman.

Ama kapıda bir kilit varsa bu sadece anahtarı olanın girmesi için kilitlenmiş denektir. Hal böyle olunca anahtar nikahtır. Allah (c.c.) hepimizi affetsin

Masterlord

Kıdemli
Üye
zina günahtır...
bunu kocasından saklayıp zarını diktirip ona kendini kızım diye yutturmak hem igrenç hemde günahır
biri yorum yapmıs kuranda yazan günahlar günahtır evt aynen katılıorum
zina günah
zina yapıp kocayı kandırmak yalan sölemek ayrıca dahada günahtır
erkek affetse allah affetmez
dikenlerin öteki tarafta 2 elim yakasında olucak... zinaya tesviktir bu
diktirenlere lafım yok onların vay haline
kuranda yazanlar günah .. ama 600 sayfaya hersey sıymayabilio
insanların aklı var biraz düsünün allah aşkına
sevdigine kendini kızım diye yutturmak kul hakkına girer ve allah kul hakkı ile karsıma gelmeyin der
evlenecek erkeklere tavsiyem yapılabilecek tek sey kızı evlenmeden önce uzmanına götürüp ne halt yedigini anlayıp ona göre davranmak
dürüstse can feda yok deilse o kızdan hayır gelmez
temiz kızlar hala olmakla beraber bu zar dikimi konusu yüzünden ben gibi pek çok erkegin kızlara olan güveni çok azaldı
arklar dikkakli olun bi oyuna bi dalavereye gelmeyin
herkese iyi günler.......

RABİA

Bağımlı
Üye
Kzılık zarını diktirdi diyelim...?

Yırtılan haya perdesini nasıl diktirecek...?

Namusuna zarar verirken,bunun günah olabileceğini düşünmeyen , diktirip diktirmemenin günah olup olmayacağını hiç düşünmez...

Masterlord

Kıdemli
Üye
cogunuzun yazdıgını hayretler icinde okudum. yanls degerlendiriyorsunuz hepiniz. haram mıdır helal midir o konuda yorum yapamam ama gercekten zor duruma dusmus ve bunu yaptırmaktan baska caresi olmayan genc kızlar var!! peki onlar ne yapsn ailelerine söyleyip ölümü mü beklesin!!!! yada evlenmek uzere oldugu insana soyleyip terk mi edilsin...
cogu genc kız erkek arkadaslari tarafindan kandiriliyorlar! yaslari kucuk oldugu icin bos vaatlere kanip herseyini karsısındakine veriyorlar. hata oldugunu farkettikleri zamansa hersey icin cok gec oluyor. bekaret meselesi ulkemizde tabu olmaktan cıksaydı kimse kimseyi kandırma geregi duymazdi!! ama dedigim gibi bazi zorunlu durumlarda olabiliyor. ALLAH'ım her genc kiza telli duvaklı gelin olmayı ilk birlikteligini evlendigi kisiyle yasamayi nasip etsin... ama farklı durumda olanları da yadirgamak yerine empati yapmayi deneyin bence!!!!!
iyi güzel sölüosunda kardesim her ilişkiye giren zarını diktirio
hem zina artıo bu dikim yüzünden ... hemde soy kırılıyooo...
tecavüze ugrayan yada dedigin gibi baska istisna durumlara lafım yok onu zaten evlencegi erkek hos görür ama diger durumda bilerek zina yapıp sonra kandırmaya çalısmak bu günahtır..
iste onlar hos görülemez
ben eskiden sevgilime güvenirdim
bu dikim konusu yüzünden simdi ona bile süpheyle bakar oldum .. bu ister istemez böle oluo
YANİ KIZLIK ZARI İSTİSNA DURUMLAR HARİCİNDE DİKTİRİLMESİ KESİNLİKLE HARAMDIR
1 cisi zina yapıldıgı için
2cisi evlencegi erkegi kandırcagı için
3cüsü kızım die yalan söyleyecegi için
kuranda yalan söylemek ve zina yapmak büyük ginahlardandır der
varın gerisini siz düsünün
fazla söze gerek yok kısacası haramdırrrr.....

Masterlord

Kıdemli
Üye
yaa böyle şeylerin haramı günahımı olurmuş başta sen kendini kandırmış olursun
hem cinsel ilişkiye girmek her insan için normal bir durumdur.
diktirmenin bir anlamıda yoktur
sevdigine dürüstce geçmisini ( önceki ilişkini) anlatabiliosan
ozmn yapılacak tek bise vardır
alnından öpülmek
böle kızları takdir etmek lazım
çünkü hakkaten çok az kaldı böle kızlar ülkemizde
daha önce hiç bise yapmayanlara zaten lafım yok :Cachondon:
artık ülkemizde dürüstlük kavramı yok oldu olacak .. o seviyeye geldik
özgürlük diye diye daha ne degerlerimizi kaybedicez kimbilir :Cabreo:

Masterlord

Kıdemli
Üye
hüküm ALLAHındır ameller niyetlere göredir.ALLAHı kandıramadıktan sonra dünyayı kandırmışsın neye yarar
her şeyi bilen ve gören ALLAH hükmü verecektir. ilk önce bozdur. günah 1 sonra mahrem olan birine diktir günah2 sonra saf delikanlıya kızım diye kendini yuttur günah3 ondan sonra helalı haramı tartış erbakan gibi hadi ordan hadi ordan
aslında ark ana düsünceyi çok süper bi biçimde vermis :Cachondon:
lafı çok uzatmaya gerek yok

en acısı ise 3 sıkta
ancak saf delikanlı dikilmis bi zarı yutar:Cachondon:
eee onlarda bos durmasınlar
tecrübeli olsunlar

ve en dogru dedigide
kimse allahı kandıramaz
diktirmissin ancak kendini kandırırsın
yalan üzerine kurulu bi iliski nekadar sürer

GÜVENİ KAZANMAK YILLAR SÜRER... KAYBETMEK İÇİNSE 1 YALAN YETERLİDİR
dürüst olun allah karsınıza en ideal erkegi çıkartır (bu sözüm bayanlara :Cachondon: )
önemli olan güvendir.... zaten dürüst oldugunuzda benim gibi tutucu bir zihniyet bile siz kızları anlayacaktır
sayet ben bana bu konuda dogruyu söleyen bi kızla( diktirmemis ve önceki ilişkisini yalansız anlatmıssa) gözümü kırpmadan evlenirdim
dürüstlük diorum ... güven diorum... saflık diorum ... temizlik diorum
igrençlesmenin anlamı yok diorum( diktirmek gibi):Cabreo:
herkese iyi forumlar....

Masterlord

Kıdemli
Üye
Beyin olmuş jöle , akmış aşşağıya, hep belden aşşağı hep belden aşşağı, kalp hizasında durmak gerek.
heh iste carlosss
o beyin bazı bayanlarda (diktirenlerde) namusla birlikte aktıgı için sorunlar bu kadar büyük oluo

namus kavramını bi zar olrk degerlendiriolar
durum çok farklı
evlenmeden ilişkiye girmemektir mevzuu
bunlar hem ilişkiye girio hemde diktirip yalan söylüolar
yani hata üstüne igrençlik

eee namusta hakgetire oluo :Cabreo:
allah böle kızlardan herkesi korusun

Üst Alt