• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Kız Voleybol maçına!

Okunuyor :
Kız Voleybol maçına!

KİRMİZİELMA.05

Tecrübeli
Üye
ZONGULDAK’ın Kilimli Beldesi’ndeki Anadolu Lisesi’nin müdürü Münür Dilbaz, okulun kız voleybol takımının maçını izlemek için dersten kaçan 30 öğrenciyi bahçede sıraya dizerek sopayla dövdü.

Müdür Dilbaz, aralarında kızların da bulunduğu öğrencilerin el, kol ve karın bölgelerine elindeki sopayla vurdu. Sıra dayağı, okuldaki bir öğrenci tarafından cep telefonu ile görüntülendi. Sopayla vurulması sonucu sol eli moraran öğrencilerden M.A., akşam eve gittiğinde durumu ailesine anlattı. Hastaneden rapor alan M.A. ve 4 arkadaşı, aileleriyle birlikte okul müdürü hakkında suç duyurusunda bulundu. Savcılığın talimatı üzerine dayak iddiasıyla ilgili soruşturma başlatıldı.
Hürriyet Gazetesi
 

orkuorkun

Kıdemli
Üye
Müdür kızların namusunu korumuş, Göz zinası da zinadır. Okuldan kaçıracak kadar olmuşsa suç işlenmiştir. Çocukların nerede olduğunu biliyor demekki içgüdüsel olarak kendinde de dürtüler var ve cezalandırdığı aslında kendi iç duyguları. Gelecekte bu baskılar ile sapık insanlar çıkınca kızarız. Doymamış toplum böyle yapılır. Erkek görmediği şeye ulaşamazssa ve imkanı da yoksa evlenmek gibi. Tecavüz ederek tatmin olur. Fırsatını bulduğu an kimsenin farketmediği an kullanır. Toplum nasıl olsa onu gözetmektedir. Gözünü kırpmasını bekler nasıl olsa daha önce de ceza almıştır. Görmediği şey merak eder 80 yaşında bile olsa o fırsatını bulduğunda görmediği şeyin fırsatını bulduğunda değerlendirir.Baskıyı ömür boyu kullanamazssın ,erkeği durduramazssın.
Sonra erkekler kötüdür, hapise girmelidir ibretlik yazılar yazarız. Cinsel olarak aç toplumu kendi ellerimizle yapıyoruz. Kadın Annelik duygusu ile görüyor ama erkekten saklanıyor değerli olsun diye. Değerli olmak için bir açlık güzeldir ama tadında bırakmalı. Abartmamalı.

gazetede Geçende de kız öğrenci yurdunda 39 kız var koskoca Duvar yapılmış. Bu ayıptır yahu. Bir kızlık zarı için herşey. Kızlık zarı delinmesin diye. Türkiye böyle şeyler ile oyalanmamalı.
Kız öğrenci yurtları kızların kızlık zarı ve namusu ile mi ilgilenir. Okullarda insana akıl fikir verilir.Okulda insana bilinç verilmiyorsa hiç okutmayalım. İnsanın vücudu kendine aittir.
Namus duvarla mı korunur. Akılla mı
Kapının önüne tank koysalardı yada ne bileyim atom bombası filan gelen erkeklerin üstüne atılır yada yurttan kaçan . Bazen çok abartılı aptalca buluyorum. Birilerinin aklı kötü çalışıyor olmalı. Abartı Cezalananların değil cezalayanların gibi.

düşünceler kendime aittir. yanlış düşünüyor olabilirim
 
Son düzenleme:

mopsy

Emektar
Üye
Merhaba!

Sn.Orkuorkun!
Sn.Masterlord yorum yapmadan
"biz erkeklerin"
Bu turlu kritik konularda
Yorum yapmasini sakincali buluyorum.
 
Üst Alt