Kiz ismi ariyorum öneriniz varmı?

Selamlar,

benim 22 aylik kizim var ismi Lara, simdi 37 haftalik hamileyim ve bir kizimiz daha olacak. Sadece bir sorun var hala isim bulamadik. Lara ismine uymasi gerekmiyo yani LARA VE ZARA olmasini istemiyoruz. Ve Hollandada yasadigimiz icin birazda international isim olsa dha iyi olurd diye dusunuyoruz. Aklimda bir kac tane isim var ama tam buldum diyemem bana yardimci olurmusunuz?

Benim begendigim isimler:
Asli, (ama hollandacada hoc gelmiyor kulaga)
Elis, ( bunun turk ismi oldugundan emin degilim?)
Helin
Senem
Ilsu
Esme

Bildiginiz guzel isimler varsa lutfen yazin!

tskler

Selamlar,

benim 22 aylik kizim var ismi Lara, simdi 37 haftalik hamileyim ve bir kizimiz daha olacak. Sadece bir sorun var hala isim bulamadik. Lara ismine uymasi gerekmiyo yani LARA VE ZARA olmasini istemiyoruz. Ve Hollandada yasadigimiz icin birazda international isim olsa dha iyi olurd diye dusunuyoruz. Aklimda bir kac tane isim var ama tam buldum diyemem bana yardimci olurmusunuz?

Benim begendigim isimler:
Asli, (ama hollandacada hoc gelmiyor kulaga)
Elis, ( bunun turk ismi oldugundan emin degilim?)
Helin
Senem
Ilsu
Esme

Bildiginiz guzel isimler varsa lutfen yazin!

tskler

Alara,Dora,Aleyna,Melissa,İlayda:redface::redface::redface:

Tskler yazdigin isimler icin hepsi cok guzel sadece, nasil desem a harfiyle bitmeisni ismin istemiyorum. lara ve melissa degilde lara ve melis (melis malesef yegenimin ismi:mad:

yinede bildigin baska isimler varsa bekliyorummmmm

Sevgi,damlasu,bilgehan,sertap,berfin,çiler vs.... Gerçi kızınız baya büyümüştür.Geç kaldım biraz, kusuruma bakmayın.Allah, analı ve babalı büyütsün.Saygılar :)

Son düzenleme: