Kız arkadaşıma tarz hediye arıyorum.

Maddi durumum çok şükür yerinde ama kız arkadaşıma hediye beğendiremiyorum.Arsız olsa bi saniye tutmamda kızcağız istiyorki ben çıkayım dolaşayım alacaksam,kendi beğendiğim model birşey alayım istiyor.Ben modelden tarzdan oldum olası anlamamki.Yardım lütfen yaa.

Venhar

1. Hikaye yarışma birincisi, 2. Avatar yarışma bir
Ne alırsanız alın
önemli olan aldığınız hediyenin yanına yüreğinizi eklemeniz
işte o zaman aldığınız hediye değer kazanır ...

:D böylesinede denk gelmemiştim doğrusu.Anladığım kadarı ile kız arkadaşınız ince ve narin, siz ise biraz daha kalın ve sonuç odaklı düşünüyorsunuz.Bu işlerden anlamıyorsanız özel tasarım ürünlere bakın.Bununla ilgili internet siteleri mevcut.Ben bir bayan olarak kendime stilimo gibi sitelerden alış veriş yapıyorum. Göreceksiniz ki bir bayan, başka bir bayan için çoktan düşünmüş ve tasarlamış hediyeyi size almak kalmış :)

tunakan

Uzaklaştırıldı
bence kız arkadaşını bırak! hediye seçenin inisiyatifendedir, beğenmeyenmeyen çıkarcıdır. çok özür sert oldu.

Maddi durumum çok şükür yerinde ama kız arkadaşıma hediye beğendiremiyorum.Arsız olsa bi saniye tutmamda kızcağız istiyorki ben çıkayım dolaşayım alacaksam,kendi beğendiğim model birşey alayım istiyor.Ben modelden tarzdan oldum olası anlamamki.Yardım lütfen yaa.

:D böylesinede denk gelmemiştim doğrusu.Anladığım kadarı ile kız arkadaşınız ince ve narin, siz ise biraz daha kalın ve sonuç odaklı düşünüyorsunuz.Bu işlerden anlamıyorsanız özel tasarım ürünlere bakın.Bununla ilgili internet siteleri mevcut.Ben bir bayan olarak kendime stilimo gibi sitelerden alış veriş yapıyorum. Göreceksiniz ki bir bayan, başka bir bayan için çoktan düşünmüş ve tasarlamış hediyeyi size almak kalmış :)

selam kutucuk;

ben anlayamadım bu iki mesajda size ait değilmi? yardım isteyen siz, akıl veren yine siz :) böylesine tıpta bir isim takıyorlar ama bir yanlışlık var galiba:)

selam ederim;

kendi başlık açacak, kendi cevap verecek, kendi alışveriş yapsın madem herşeyi kendi yapabiliyo :)

Venhar

1. Hikaye yarışma birincisi, 2. Avatar yarışma bir
D böylesinede denk gelmemiştim doğrusu.Anladığım kadarı ile kız arkadaşınız ince ve narin, siz ise biraz daha kalın ve sonuç odaklı düşünüyorsunuz.Bu işlerden anlamıyorsanız özel tasarım ürünlere bakın.Bununla ilgili internet siteleri mevcut.Ben bir bayan olarak kendime stilimo gibi sitelerden alış veriş yapıyorum. Göreceksiniz ki bir bayan, başka bir bayan için çoktan düşünmüş ve tasarlamış hediyeyi size almak kalmış :)

Hem kız arkadaşıma hediye alacam yardım edin diyor.Hemde ben bir bayan olarak diye cümle kuruyor
bakın siz önce kendi cinsiyetinize karar verin sonra benim yorumuma cvp yazın
la havle vela ya

Üst Alt